Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Teraz LTE w Plusie z laptopem Acer!

7 maja startuje nowa oferta internetu mobilnego w Plusie z laptopem Acer. Nowa oferta jest dedykowana dla laptopów, tabletów oraz netbooków: to 3 abonamenty, które można wygodnie dopasować do własnego stylu korzystania z internetu. Z nowej propozycji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

Plus po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Niezwykle wytrzymały i mobilny laptop Acer już teraz w ofercie internetu w Plusie! Dzięki niemu korzystanie z najszybszego internetu mobilnego na świecie LTE jest jeszcze bardziej proste i komfortowe. Acer Aspire 5733 to pełnowymiarowy laptop, idealny do pracy, rodzinnej rozrywki oraz edukacji dzieci. Co więcej, nowa paleta taryf dostępna z laptopem będzie pozwała dokładnie zaplanować wydatki na internet i dostosować je do własnych potrzeb. Wachlarz możliwości jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie rozwiązanie optymalne dla siebie. W nowej ofercie będą dostępne także pozostałe tablety i netbooki sprzedawane wcześniej w Plus Internet.

W ramach abonamentu klient otrzymuje pakiet danych (od 8 do 35 GB w zależności od wybranej taryfy), który może wykorzystać w godzinach od 8 rano do północy. Oprócz pakietu przeznaczonego do użycia w ciągu dnia, Klient otrzymuje również bezpłatny pakiet nocny – 50 GB – dostępny w każdej taryfie gratis, niezależnie od wysokości abonamentu.

Szczegóły nowej oferty zaprezentowane są poniżej:

 

Specyfikacja techniczna laptopa Acer Aspire 5733:

Dysk twardy: 320 GB

Pamięć RAM: 4 GB

Procesor: Intel® Core™ i3-380M (3 MB L3 cache, 2.53, DDR3 1066 MHz, 35 W)

Czytnik kart pamięci: 2-in-1, Secure Digital™ (SD) Card, MultiMediaCard™ (MMC)

Karta graficzna: Intel HD Graphics 128 MB

Napęd optyczny: 8X DVD-Super Multi double-layer

WLAN: 802.11 b/g/n

Karta sieciowa: 10/100 Mbps

USB: 3x USB 2.0

Wbudowana kamera: 0,3 Mpix

Bateria: 6-komorowa, 4400 mAh

System operacyjny: Windows 7 Home Premium 64-bit

LTE to najszybszy internet mobilny umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie z prędkością do 50 Mb/s. Technologia ta jest porównywalna z ofertą najlepszych dostawców tradycyjnego internetu kablowego. Dzięki LTE ściągnięcie pliku mp3 o wielkości 5 megabajtów zajmie niecałą sekundę, a filmu o wielkości 1 GB niecałe 2 minuty. Zasięgiem LTE sieci Plus objętych jest 25% populacji Polski.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x