Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Trzy nowe telefony Nokia Touch and Type z Dual SIM

Firma Nokia poszerzyła dziś swoją ofertę o trzy nowe telefony Touch&Type w przystępnej cenie: Nokia C2-02, Nokia C2-03 i Nokia C2-06. Wszystkie nowe modele oferują bezkonkurencyjne funkcje przeglądania stron internetowych, korzystania z map i przesyłania wiadomości. Telefony te można obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego lub tradycyjnej klawiatury, dzięki czemu wszystkie funkcje są łatwo dostępne i proste w obsłudze. Nowe telefony wyróżniają się też przystępną ceną, a oferujemy je w wariantach działających z jedną lub dwiema kartami SIM.

Mapy i nie tylko
Nokia C2-03 to kolejny telefon obsługujący dwie karty SIM, który firma Nokia wprowadziła na rynek w ciągu ostatniego miesiąca. Pozwala on na personalizację aż pięciu kart SIM, które można powiązać z określonym wyglądem i stylem ekranu. Funkcja Easy Swap umożliwia błyskawiczną wymianę kart SIM bez potrzeby wyłączania telefonu i wyjmowania baterii. Nokia C2-02 to wersja działająca z jedną kartą SIM. Ma ona podobny zestaw funkcji, opcje odbioru wiadomości w trybie push oraz zainstalowane fabrycznie komunikatory internetowe.


Nokia C2-03

Wszystkie te modele zawierają nową wersję Map Nokia na platformę S40. Lokalne mapy i informacje na temat punktów POI są instalowane fabrycznie w telefonie. Dzięki temu można przeglądać mapy i planować trasy, kiedy telefon jest w trybie offline. Pozwala to uniknąć opłat za pobieranie map przez sieć komórkową.


Nokia C2-02

Internet dla wszystkich
Wszystkie trzy telefony umożliwiają komfortowe przeglądanie stron internetowych dzięki technologii kompresji danych zastosowanej w przeglądarce Nokia. Umożliwia ona zmniejszenie kosztów transmisji danych oraz przyspieszenie ładowania stron. Przeglądarka otwiera się na dostosowanej lokalnie stronie głównej, która daje natychmiastowy dostęp do najważniejszych treści. Korzystając z zakładek, można łatwo przejść do ulubionych lub poprzednio wyświetlanych informacji.

Chcemy, aby Internet był łatwo dostępny, szybki i przystępny cenowo dla wszystkich — dodała Mary McDowell. Dzięki technologii zastosowanej w przeglądarce Nokia użytkownicy – szczególnie ci rozpoczynający korzystanie z mobilnego Internetu — mogą szybko uzyskać potrzebne informacje, ponieważ przeglądarka prezentuje dostosowaną lokalnie zawartość. Taki sposób przeglądania jest bardziej osobisty i wygodny.


Nokia C2-06

Wszystkie trzy telefony posiadają stereofoniczne radio FM i odtwarzacz muzyczny, a ich pamięć można rozbudować aż do 32 GB. Dzięki temu użytkownicy mogą przechowywać w nich tysiące zdjęć, nagrań wideo i plików muzycznych.

Szacowana cena detaliczna telefonów Nokia C2-02 i C2-03 wyniesie około 75 Euro, a modelu Nokia C2-06 — 80 Euro. Wszystkie te urządzenia mają trafić do sprzedaży w trzecim kwartale 2011 roku.

 

Źródło: Nokia

Piotr Kowalik

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x