Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Xperia miro i Xperia tipo

Sony przedstawił dziś dwa nowe smartfony Xperia: Xperia miro i Xperia tipo. Xperia miro to smukły smartfon, dostępny w radosnej gamie kolorystycznej. Posiada głęboką integrację z portalem Facebook, pozwalającą na wszechstronne zarządzanie kontaktami i galeriami zdjęć. Smartfon wyposażony jest także w odtwarzacz muzyczny oraz technologię audio xLOUD, dającą wyraźny i mocny dźwięk. Smartfon Xperia tipo zaprojektowany jest tak, aby był bardzo prosty w obsłudze.

Smartfon Xperia tipo będzie dostępny również w wersji obsługującej dwie karty SIM. Użytkownicy za pomocą jednego przycisku będą mogli przełączać się pomiędzy kartami, aby korzystać z najbardziej ekonomicznego planu. Obydwa smartfony zostaną wprowadzone na rynek na całym świecie w trzecim kwartale 2012 r.

Sony Xperia miro

Xperia miro to smukły smartfon ze zintegrowanymi funkcjami ułatwiającymi korzystanie z serwisu społecznościowego Facebook. Użytkownicy otrzymują powiadomienia o nadchodzących nowych wiadomościach i aktualizacjach statusu znajomych na portalu Facebook, które przekazywane są przy pomocy podświetlenia telefonu na różne kolory. Ponadto, można łatwo rozmawiać z przyjaciółmi przez video chat, używając w tym celu kamery umieszczonej na frontowej części smartfonu. Aby zapewnić rozrywkę muzyczną, smartfon posiada zintegrowaną technologię audio xLOUD, opracowaną przez Sony.

– Wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala.
– Uruchomienie na platformie Android 4.0 (Ice Cream Sandwich).
– Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, z nagrywaniem video z prędkością 30 fps.
– Technologia audio xLOUD, opracowana przez Sony.
– Głęboka integracja z portalem Facebook – kontaktów i galerii zdjęć oraz odtwarzacza muzycznego do dzielenia się utworami.
– Dostosowywane do potrzeb użytkownika rodzaje oświetlenia w telefonie, w celu powiadamiania o przychodzących wiadomościach i publikacjach z portali społecznościowych.
– Kamera umieszczona na frontowej części telefonu tak, aby można było prowadzić video-chaty pomiędzy smartfonami, tabletami i komputerami PC.
– Łączność DLNA, aby móc łatwo przeglądać treści, takie jak zdjęcia i filmy video – w telewizorze, na tablecie i komputerze PC.
– Świetna bateria, której czas użytkowania wynosi ponad 24 godziny.
– Dostępny w kolorach: czarnym, czarno-różowym, białym i biało-złotym.

Sony Xperia tipo

Xperia tipo jest bardzo prosty w obsłudze. Polecany jest zwłaszcza osobom, które kupują smartfon po raz pierwszy. Zawiera specjalnie opracowany przewodnik konfiguracji, wbudowaną aplikację umożliwiającą użytkownikom monitorowanie zużycia danych, wydajną baterię oraz najnowszą platformę Android (Ice Cream Sandwich).

– Odporny na zarysowania wyświetlacz ze szkła mineralnego o przekątnej 3,2 cala.
– Uruchomienie na platformie Android 4.0 (Ice Cream Sandwich).
– Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapikseli.
– Specjalny przewodnik ułatwiający konfigurację.
– Rozwiązanie do zarządzania danymi, aby monitorować ich zużycie.
– Technologie Bluetooth i Wi-Fi.
– Silna bateria, 1500 maH, której czas użytkowania wynosi ponad 24 godziny.
– Dostępny w kolorach: czerwonym, białym, niebieskim i czarnym.

(ź) Sony, tech.wp.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x