Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Xperia X10 najlepszym smartfonem na platformie Android

Podczas jubileuszowej, dziesiątej gali magazynu „Mobile Internet” statuetkami i dyplomami wyróżniono najwybitniejsze osiągnięcia, najlepsze produkty i nowatorskie usługi, jakie pojawiły się w 2010 roku na polskim rynku teleinformatycznym. Za telefon roku 2010 w kategorii biznes nagrodę otrzymał Sony Ericsson Xperia™ X10. X10 została uznana za najlepszy telefon na platformie Android.

„Cieszę się, że nasz flagowy produkt z rodziny Sony Ericsson Xperia™ otrzymał tak prestiżową nagrodę jaką jest „Wirtualny Telefon” – mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson Poland. „X10 to nieodzowne narzędzie każdego biznesmena – zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Ten elegancki i niezawodny smartfon pozwala na ciągły dostęp do Internetu, sprawdzanie maili, edytowanie dokumentów, korzystanie z ponad 100 tysięcy aplikacji z Android™ Market typu CNN Worldnews, Twitter, Lufthansa, Sixt – rent a car czy Google™ Maps, a także co równie ważne na dostęp do Facebooka, ściąganie gier jak np. Angry Birds czy nagrywanie filmów w rozdzielczości HD” – dodaje Agnieszka Jaśkiewicz.

Coroczna gala magazynu „Mobile Internet” odbywa się od 2001 roku. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla środowiska IT i Telekom. Uznanie branży i mediów sprawiło, że „Wirtualne Telefony” nazywane są „Polskimi Oskarami IT i Telekomunikacji”.

Źródło: SonyEricsson

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x