Co nowego na Forum? 25.09.2010 r.

Niniejszą wiadomością rozpoczynam cykl, który, mam nadzieję, będzie trwał dość długo, a zarazem przybliży Wam, co na nam spokrewnionym forum się dzieje.
Nie odbiegając zbytnio od tematu, wyciągam z rękawa wątki, które zapewne Was zainteresują:

 • Rejestracja karty SIM przez Internet – temat dość emocjonujący, czyli jak zarejestrować kartę w Plusie przez Internet.
 • Unikatowa Siatkarska Kolekcja kart zasilających – tego jeszcze nie było! Polscy Siatkarze przedstawieni na kartach zasilających pre-paid, które w dodatku możesz wygrać w konkursie organizowanym na 3-lecie istnienia Plus Forum. Bądźcie cierpliwi, to już niedługo 😉
 • 20% więcej na koniec lata – jak zawsze na bieżąco z informacjami o promocjach zasileń.
 • iPlus kontra inne sieci 😉 – każdy użytkownik iPlusa i innych, konkurencyjnych operatorów może zamieścić tu swój wynik i pochwalić się osiągami. Wiedza dość użyteczna i praktyczna.

Nie jest może tego na chwilę obecną zbyt wiele, ale to właśnie między innymi od Was zależy, drodzy Czytelnicy, o czym będziemy dyskutować w ciągu najbliższego tygodnia! Zapraszamy na www.plusblog.pl 🙂Written by: Maciej Bukała

3 komentarze Added

Join Discussion
 1. adamo 26-09-2010 |
  może jeszcze jakby linki były do tych tematów z forum, Cykl oby jak najdłużej.
 2. Michał 26-09-2010 |
  Zgodzę się, edytujcie artykuł i dajcie hiperłącza pod pogrubioną czcionką i będzie ok :-)Mnie szczególnie interesuje rejestracja przez internet.
 3. pasqal 26-09-2010 |
  Proszę bardzo, mówicie - macie :-) Chociaż szczerze powiedziawszy zadaniem tego cyklu jest bardziej nakłonienie do odwiedzania spokrewnionego Forum, a także założenie tam konta i udzielanie się, niekoniecznie samo bierne czytanie ;-)

Leave Your Reply