OBA MA wygrywa – Plus rozszerza wybór tabletów

Oferta Plusa promowana kampanią OBA MA wywołała rewolucję na rynku telekomunikacyjnym, a także… w salonach sprzedaży operatora. Promocja pozwalająca na zakup smartfonu i tabletu w jednym abonamencie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów, a promujący ja spot reklamowy należy do jednych z najchętniej oglądanych i wyszukiwanych w internecie.


Zainteresowanie kampanią reklamową w połączeniu z nowatorską ofertą przełożyło się na ogromny sukces sprzedażowy. „Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania ze strony klientów, zwłaszcza w nadchodzącym okresie przedświątecznym, ale nawet nas zaskoczyła jego skala” – powiedziała Justyna Kulka, zastępca Dyrektora Zarządzającego Rynku B2C. – „W niektórych punktach sprzedaży klienci zapisują się na listy oczekujących. Nie możemy ich zawieść i dlatego podjęliśmy błyskawiczną decyzję o poszerzeniu oferty o nowe zestawy.”

Od 4 grudnia, prócz dotychczas oferowanych zestawów z tabletem MODECOM FreeTAB 9701, dostępne są zestawy z tabletami Kiano PRO 10 Dual, a już od 13 grudnia pojawią się także zestawy z tabletami Prestigio PMP7100D DUO i Modecom 1002.
Promocyjny cennik pakietów przy zawarciu umowy i wyborze jednej z taryf Rozmownych (ceny brutto w zł):

Zestawy dostępne są w promocjach z nielimitowanymi rozmowami w Plusie, dużymi pakietami minut do wszystkich sieci oraz pakietami danych pozwalającymi na swobodny dostęp do internetu bez obaw o koszty.

Written by: Maciej Bukała

2 komentarze Added

Join Discussion
  1. Darek 16-12-2012 |
    Oferta OBA MA jest dostępna tylko na papierze, jest szumem medialnym, ponieważ jest nie osiągalna w salonach PLUS-a. To typowa kampania medialna. Skutek jest taki, że wielu potencjalnych klientów, jak ja, po wizycie w salonie z niesmakiem wychodzi i udaje się do konkurencji.
  2. egon 19-12-2012 |
    reklama sieci plus OBA MA zainteresujcie sie przekretem sieci plus bo to wielkie oszustwo przenosilem numer tel. z t-mobile do sieci plus ze wzgledu na promocje tablet plus smartwon za 1 zl. niestety tabletu i telefonu nie dostalem bo skonczyla sie promocja 15 grudnia dostalem takiego smsa tyle ze reklama OBA MA leci do dzisiaj w telewizji z malenkim druczkiem ze promocja byla do 28 listopada ale juz na oficjalnej stronie sieci plus zadnej informacji o zakonczeniu promocji brak dalej jest w ofercie dla przechodzacych do plusa wystarczy zostawic numer tel. i konsultant odzwoni przypomne ze przeniesienie numeru zalatwialem 17 listopada czyli w czsie trwania promocji wiec dziwne z powazaniem ciacholek ps.przypuszczam ze naciagneli kilkudziesieciu lub kilkuset klijentow na ten numer tyle ze numery nasze beda juz w sieci plus

Leave Your Reply