Portal mobilny Plus.pl na Androidzie

Od 26 stycznia użytkownicy telefonów z systemem Android mają możliwość korzystania z zasobów informacyjnych portalu mobilnego Plus.pl. Aplikacja „Informacje Plus.pl” jest już dostępna w Android Market.
Aplikacja jest bezpłatna i zawiera wybrane serwisy informacyjne dostępne w mobilnym portalu Plus.pl. Oprócz wiadomości z kraju i ze świata dużo miejsca poświęcono także serwisom regionalnym. Podobnie, jak w przypadku wersji portalu na inne telefony, tak i w aplikacji dla systemu Android dużo miejsca zajmuje rozrywka – użytkownicy aplikacji mają dostęp do wiadomości przygotowywanych m.in. przez redakcje portali Ciacha i Plotek.

Aplikacja „Informacje Plus.pl” kierowana jest przede wszystkim do klientów sieci Plus, ale skorzystać mogą z niej wszyscy użytkownicy systemu Android, bez względu na to, w jakiej sieci mają swój telefon.

Portal mobilny Plus.pl jest jednym z wiodących polskich portali mobilnych o profilu rozrywkowo – informacyjnym. Został uruchomiony w 2007 r. W czasie ostatnich 12 miesięcy liczba jego użytkowników wzrosła o ok. 40 proc.

Written by: Mariusz Burski

6 komentarzy Added

Join Discussion
 1. tomek 27-01-2011 |
  Aplikacja bezpłatna ale transfer? Android nie ma czegoś takiego jak WAP, więc ta aplikacja pozwoli na przeglądanie portalu Plusa, bo w przeglądarce na ustawieniach Internet wyskakiwał komunikat po kliknięciu na jakiś link w serwisie o tym, że serwis jest dla klientów Plusa...
 2. Piotr Kowalik 31-01-2011 |
  Tomek: właśnie nie mam pojęcia jak zrobili z tym transferem :-( Trzeba byłoby to sprawdzić, ale ja nie mam takiej możliwości technicznej na tę chwilę.
 3. tomek 31-01-2011 |
  Android nie obsługuje WAP, a na Internet rozlicza koszty. A plus aplikacji jest taki, że mogą korzystać z niego także userzy pozostałych operatorów, no i również Androidziarze w Plusie. :) W moim odczuciu zdecydowanie jest lepsza wersja w przeglądarce, ta aplikacja graficznie bardzo mi się nie podoba, jest bardzo prosta i jest tam tylko najzwyczajniejsze menu do danych kategorii.
 4. przemek 08-02-2011 |
  W moim telefonie wystąpił błąd ,ponieważ stan mojego konta zmniejsza się samoistnie. Nie wykonuje połączeń ,a sms-y wykorzystuje z pakietu. Jaka może być przyczyna tego stanu? powedzcie mi jak moze byc tego przyczna
 5. przemek 08-02-2011 |
  piszczie na E-mail co moze byc ze kase pobiera mi
 6. Mariusz Burski 12-02-2011 |
  Telefony z Androidem uwielbiają wymieniać dane z netem - dlatego ubywa Ci kasa z konta :-( Analogicznie jest z systemem Windows Phone 7. Taki to już urok tych systemów. Możesz zablokować APNy.

Leave Your Reply