SmartDOM bez tajemnic – poradnik i FAQ

Komórka, telewizor, komputer. W każdym domu jest przynajmniej jedna z tych rzeczy. Przynajmniej jedna, a czasem i wszystko, i to w kilku egzemplarzach. Trzeba gdzieś to zakupić. Czy da się to zrobić taniej? Tak – w Plusie, w programie SmartDOM. Zobaczcie, jakie są warunki korzystania z programu i co można otrzymać.
Wpis chodził mi po głowie od jakiegoś czasu. Dodatkowo niedawno zmieniły się warunki korzystania z programu SmartDOM.

Więc oto jest – czym jest ten program, co trzeba zrobić, by płacić mniejszy abonament i jak wyglądają stawki. To raczej poradnik dla mniej obeznanych z ofertą, ale liczę, że się spodoba 🙂

Przede wszystkim – co to takiego?

“Oszczędzanie przez dodawanie” – tak w reklamach programu SmartDOM Plus promuje ofertę. I mniej więcej można to tak opisać. Jest to oferta łączona. W największym skrócie chodzi o to, że zamawiając więcej niż jedną usługę Plusa i Cyfrowego Polsatu (internet/telefon/telewizja), można otrzymać rabat na drugą (-50%) i trzecią (obniżenie nawet do 1 zł, ale o tym nieco później) usługę lub rabat -10 złotych na kolejną umowę. Zniżki zależą od wysokości abonamentów.

Czy SmartDOM się opłaca?

Krótko mówiąc: TAK.

Tu właśnie jest różnica między ofertami łączonymi Plusa/Cyfrowego Polsatu a konkurencją. Oferta Orange Open czy Super Pakiet w T-Mobile ma jedną zasadniczą wadę. Niezależnie od wielkości abonamentów zniżki są stałe, najczęściej 10 złotych mniej na każdą umowę. Z kolei w SmartDOMie od pewnej wartości miesięcznego zobowiązania oszczędza się na drugiej usłudze procentowo. Im droższą ofertę weźmiesz, tym więcej zaoszczędzisz. Prosty przykład: abonament no-limit za 99,90 zł jako druga usługa. W Orange czy T-Mobile byłoby to 10 złotych. W Plusie to jest -50%, w tym wypadku około 50 złotych 🙂

smardomporadnik1

Za 100 złotych miesięcznie da się skompletować mobilny internet Power LTE (bez limitów w LTE) z pakietem 35 GB w HSPA/LTE (w sklepie online, w tradycyjnym salonie to jest 30 GB) oraz nielimitowany abonament głosowy wraz z 3 GB internetu i telefonem. Do tego 6 miesięcy bez opłat za internet. Może nie każdy chce się wiązać z jednym dostawcą, ale takiego pakietu w takiej cenie nie dostaniemy nigdzie indziej.

No dobrze, ale o co chodzi z tymi stawkami?

Podział stawek jest może ciut skomplikowany, ale postaram się to nakreślić najprościej, jak się da.

Przede wszystkim, by otrzymać rabat, trzeba najpierw zakupić usługę Plusa po podstawowej stawce. Od wartości pierwszej, nierabatowanej usługi zależy to, jaki upust dostaniemy.

Podzieliłem to dla lepszego zobrazowania na dwie grupy rabatów.

 1. Rabat 10 zł lub podobny na każdą dodatkową umowę
 2. Rabat -50% na drugą usługę oraz obniżka o 28,90/28,99 złotych na trzecią usługę.

Bardzo ważna sprawa: te dwie grupy się nie łączą. Tak dobrze to (jeszcze) nie ma 🙂 Korzysta się tylko z jednej grupy.

NA TRZECIĄ USŁUGĘ JUŻ NIE MA RABATU -48,90 ZŁ, TYLKO -28,90 ZŁ.

W drugiej grupie napisałem wcześniej o obniżce kosztów za trzecią usługę do 1 złotego. To prawda – w wypadku pakietu, który kosztuje np. 29,99 złotych miesięcznie obniżka sprawi, że koszty zostaną zredukowane do 1 PLN. Obniżka w tym wypadku jest “złotówkowa”. Nie taka że każdy, nawet 160-złotowy pakiet, kosztuje 1 zł 🙂

Dobrze, skoro już nakreśliłem mniej więcej te dwie grupy, to czas na podanie stawek nierabatowanej oferty.

 1. Rabaty “złotówkowe”:
  • Plus Abonament/Abonament dla Firm za minimum 39,90 PLN (może to być aneks do umowy)
  • Plus Komórka Stacjonarna – minimum 39,90 PLN (aneks jw.)
  • Plus MIX – minimum 40 PLN zobowiązania miesięcznego (aneks jw.)
  • Plus Internet – minimum 39,90 PLN (aneks jw.)
  • Cyfrowy Polsat TV (w tym Multioferta) – minimum 39,90 PLN
  • Cyfrowy Polsat Internet – minimum 39,90 PLN
 2. Rabat -50% na drugą usługę i obniżka o 28,90 na trzecią usługę:
  • Cyfrowy Polsat TV – minimum 59,90 PLN
  • Plus MIX – minimum 50 PLN zobowiązania miesięcznego w ofercie standardowej lub 30/60 PLN w ofercie elastycznej podpisanej przed 30.09.2014
  • Umowy ze sprzętem (przynajmniej 1 bez rat – czyli tak jak w normalnym abonamencie za telefon czy internet) – minimum 59,90 PLN
  • Umowy (nie aneksy do nich) bez sprzętu lub w ratach dla ww. ofert bez MIXa i TV – minimum 39,90 PLN

To są bazowe stawki pierwszej, nierabatowanej oferty – czyli bez żadnych dodatkowych pakietów czy usług, które można dokupić samemu.

Jeśli już wiesz, że posiadana umowa uprawnia cię do rabatów na kolejne usługi, to możesz przejść do dalszej części. A nią są stawki nowych umów, do których są zniżki.

Tu będzie ciut krócej. W pierwszej grupie stawki są takie same poza umową na telewizję – druga umowa musi być za co najmniej 59,90 PLN.

W drugiej grupie są to umowy na minimum 24 miesiące:

 1. 39,90 PLN – Plus/Cyfrowy Polsat Internet bez sprzętu, Plus Komórka Stacjonarna, Plus Abonament
 2. 59,90 PLN – Plus Abonament (taryfy LTE), Cyfrowy Polsat TV, Plus Internet (dla klientów indywidualnych) ze sprzętem, Plus Komórka Stacjonarna.

Uff, to już koniec. Ale to najbardziej zagmatwana część. Na stronie Plusa są konfiguratory, w których można wybrać ofertę już po rabacie w SmartDOM – jednak warto najpierw sprawdzić, czy w ogóle się na nie załapiesz w swojej taryfie 🙂

Nieco więcej o rabatach

Napisałem już, że w zależności od wysokości pierwszej umowy można otrzymać różne rabaty. Jednak warto nakreślić, jakie one mogą być i co obejmują.

W pierwszej grupie jest to obniżka abonamentu o 10 złotych. Jednak w ofercie MIX jest to dodatkowy pakiet kwotowy 10 złotych. Który zostanie przyznany tylko wtedy, gdy podstawową, nierabatowaną usługą jest umowa na Internet (od Plusa lub CP) albo na telewizję.

smartdomporadnik3

Z kolei gdy drugą umową jest Internet od Cyfrowego Polsatu, zniżkę na abonament można zamienić na dodatkowy pakiet 3 gigabajtów.

Gdy wybierzesz w nowej umowie przy jej zawieraniu Pakiet Nocny (dodatkowy pakiet; w wypadku umowy Internet CP w rabacie złotówkowym) lub Pakiet Nocny/Usługę LTE bez limitu (Internet CP/Plus w rabacie procentowym), otrzymasz również 100-procentowy upust na ten pakiet do czasu jego deaktywacji. A jeśli umową nierabatowaną jest również umowa, w której przy zawieraniu wybrano Pakiet Nocny lub usługa LTE bez limitu (Internet CP/Plus – rabat procentowy), to w tej umowie również ten pakiet będzie darmowy.

FAQ

Prosty i konkretny format. Pytanie – odpowiedź.

 • P: Czy przy cesji umowy traci się wszelkie korzyści związane z programem SmartDOM?
  • O: Tak.
 • P: Kiedy nie jest przyznawany rabat -10 złotych na kolejną umowę?
  • O: Nie jest on przyznawany w takich sytuacjach:
   • Gdy nowa umowa Plus Abonament to aneks do umowy w taryfie LTE
   • Gdy nowa umowa Plus Abonament to przeniesienie z innej sieci
   • Gdy nowa umowa Plus Abonament to kontynuacja po zakończeniu umowy – bardzo ważne – na Plus Mix (kontynuacja z PNK jest rabatowana). Inna sprawa to przeniesienie do Abonamentu z Mixa, gdy umowa jest aktywna, a zostały do jej końca więcej niż 3 zasilenia – wtedy taka nowa umowa jest rabatowana.
   • Gdy nowa umowa Plus Abonament to aneks, a abonent posiada jednocześnie jakąś inną umowę Mix/Abonament
   • Gdy nową umową na internet jest umowa bez sprzętu lub ze sprzętem dla studenta/nauczyciela
   • Gdy nowa umowa to Mix, a abonent już posiada umowę Mix/Abonament. W tym wypadku chodzi o nieprzyznawanie pakietu kwotowego.
 • P: Czy zmiana taryfy na niższą powoduje utratę korzyści i rabatów?
  • O: Tak – na umowie, której dotyczy zmiana oraz na umowach powiązanych ze zmienianą umową. Jeśli np. wybieramy tańszy pakiet w usłudze nierabatowanej, tracimy zniżki na usługę drugą i trzecią, jeśli takie są.
 • P: Jako kolejną usługę chcę wziąć internet z tabletem lub laptopem – czy rabat zostanie przyznany?
  • O: Nie. Oferty z tabletem/laptopem, jak i Pakiet Rodzinny HD, są wyłączone z promocji. (rabat procentowy)
 • P: Kiedy przyznawany jest rabat?
  • O: Jeśli oferta nie ma opcji “6 mies. bez opłat”, jak na przykład przy Power LTE tylko SIM, rabat jest naliczany najpóźniej od drugiego pełnego okresu rozliczeniowego po dniu podpisania umowy. W wypadku kilku miesięcy bez opłat rabat zostanie naliczony po tym okresie. To logiczne – bardziej niż do zera opłat nie da się obniżyć 😉
 • P: Czy przy rozwiązaniu umowy nierabatowanej traci się korzyści/rabaty na pozostałe umowy?
  • O: Tak.
 • P: Twoje pytanie.
  • O: Moja odpowiedź. Twoja kolej 😉

 

Tak więc to wygląda z grubsza. Szczegółowe informacje są w regulaminie, do którego się odwoływałem podczas pisania tego wpisu. Jednak nie każdy lubi czytać regulaminy. Ktoś to w ogóle robi?

Cóż, nie pozostaje mi więc (jeśli oczywiście się na to rozwiązanie zdecydujecie) nic innego, niż życzyć miłego korzystania z usług Plusa. I tańszego korzystania, bo chyba o to w tym wszystkim chodzi 🙂
Written by: Kuba Stypułkowski

Na niczym się nie zna, a zawsze ma najwięcej do powiedzenia - na każdy temat. Lubi Windows Phone i phablety, również te androidowe. Nie rozstaje się ze słuchawkami (jeśli znów ich nie zniszczył), klawiaturą i piłką do koszykówki. Ceni dobrą jakość dźwięku. Przyszły teksańczyk. W internetach pod nickiem @stypulkovski.

75 komentarzy Added

Join Discussion
 1. jola 21-01-2015 |
  Witam; chciałabym się dowiedzieć jak to jest z ofertą smartdom ;kilka lat jestem abonentem cyfrowego Polsatu za 39,90, telefonu w sieci plus za 19,90 , i od 6 miesięcy internet 20gb na 24 miesiące. Czy należy mi się zniżka? bardzo proszę o odpowiedż
 2. jola 21-01-2015 |
  Witam - c, bardzo proszę pana Kubę o odpowiedź. Proszę hciałabym się dowiedzieć jak to jest z ofertą smartdom; od półtora roku jestem abonentem cyfrowego Polsatu za 49,90zł /w tym 10zł za multirum/ , telefon w sieci plus za 19,99 i od 6 miesięcy mam podpisaną umowę na 24 miesięcy na internet 20gb za 49,90zł. Za dwa pierwsze rachunki płaciłam ze znizką 50% , potem zaczęły przychodzić rachunki bez zniżki ,proszę mi wytłumaczyć dlaczego. Proszę pana Kubę o odpowiedź, z góry bardzo dziękuję.
 3. Kuba Stypułkowski 23-01-2015 |
  W międzyczasie były jakieś usługi aktywowane/dezaktywowane? Inna sprawa, że coś mi tu nie pasuje. Od kiedy te dwa rachunki były ze zniżkami? By były zniżki, musi być umowa pierwsza nierabatowana. Drugie - telefon za 19,99 nie powinien się w ogóle do zniżki kwalifikować; co innego internet. Proszę opisać to na spokojnie: jaka umowa była pierwsza, jaka druga, jaka trzecia i które były ze zniżkami :)
 4. malinakf 26-01-2015 |
  Potwierdzam upewniałam się co do transferu na infolinii i zamawiając usługę oraz u Pana montera i wszyscy mi powiedzieli że po wykorzystaniu limitu danych transfer spanie ale nie będzie niższy niż 10mB a tymczasem jest tak że czym więcej danych pobieram to transfer stopniowo spada i ostatnio ledwo 1mB był jak w tej sprawie to też mi powiedzieli że tak jest w regulaminie. Ale ja mam prawego nie rozumieć zapisów regulaminu i dlatego upewniałam się w tej kwestii przed podpisaniem umowy i zostałam oszukana.
 5. andziak233 27-01-2015 |
  Witam pisze z pytaniem jestesmy abonentami plusa od kilkunastu lat tak sie sklada ze w tym roku konczy nam sie umowa na telefon oraz internet i tak sie zastanawiamy nad oferta smart dom czy to sie oplaca oczywiscie nie chodzi nam o cos super exstra zasadniczo o telefon i internet telewizja jest mniej wazna... nie chcemy rozniez jakichs nowych sprzetow ewentualnie telefon czy uda nam sie zamknac w kwocie 120 zl miesiecznie ( mniej wiecej taki rachunek placimy teraz ) dzieki za odpowiedz pozdraiwam
 6. Dawid Pipczyński 06-02-2015 |
  witam mam takie pytanie a mianowicie 30-09-14 wziąłem internet z cyfrowego Polsatu za 59zł następnie 30-10-14 wziąłem telewizje za 89.90 miała ona być z rabatem 50% dostałem również 4 miesiące bez opłat za telewizje .A tymczasem ku mojemu zdziwieniu po minięciu 4 miesięcy otrzymałem fakturę opiewającą na kwotę 79,90 czyli zmniejszoną jedynie o 10 zł o co w tym chodzi
 7. Anastazja 27-03-2015 |
  Witam serdecznie 10 grudnia 2014 roku mój tata podpisał umowę na Smartdom w plusie. Internet 100% telefon za 50% i Cyfrowy Polsat za 1zł. Dzisiaj otrzymał list od Cyfrowego Polsatu, że musi zapłacić 49,90 każdego miesiąca, a miał płacić 1zł... czy jest to związane z faktem, że trzeba wysłać jakiegoś smsa w celu dezaktywacji jakiejś usługi? Dodam, że tata przy podpisywaniu umowy, nie chciał żadnych dodatkowych pakietów do Cyfrowego Polsatu typu Canal+ czy HBO... brał po prostu podstawowy pakiet... dezaktywował już IPLA Plus, więc czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego ma płacić miesięcznie 49,90 kiedy miał płacić 1 zł?
 8. gt82 31-03-2015 |
  w Styczniu 2013 podpisałem umowę na telefon w plusie.Dnia 30.08.2014 dołączyłem do smartdom z Cyfrowym polsatem za 50%(29,90zł) i 6 miesięcy za darmo.W styczniu tego roku skończyła się umowa z plusem więc ją przedłużyłem na innych warunkach bo taryfy się zmieniają LTE 69,99..Leci trzeci miesiąc płatny ale 100% w polsacie..Babka mi mówi że nie mam uprawnień do upustu i koniec.Czy to tak działa i czy mogę coś z tym zrobić?
 9. gosia 12-04-2015 |
  Witam. Mam podobny problem... Abonament place 110 zł( telefon) ok 40-50 zł za internet wi fi oraz do tego CP miał być za 21 zł... Po 4 miesiącach dostalam od CP rozpiske ze mam płacić 69.90 miesięcznie. Czy jest to podstawa do zerwania umowy na usługę smartdom??
 10. Dorota 26-04-2015 |
  Witam, mam od czerwca jako drugą usługę Telewizję ( 59,99) przez pół roku nie płaciłam, kolejne pół roku płaciłam połowę, czyli 29,99zł. Teraz pojawiło mi się do zapłaty 59,99 - minus 10zł, czyli 49,99zł. Dlaczego?
 11. macgajwer717 16-06-2015 |
  witam wszystkich serdecznie ,ostatnio zdecydowaliśmy się na smart dom i tak na umowach mamy inne kwoty niż było to mówione ,czyli za neta miało być 50 a na umowie jest 70 ,wiec zadzwoniłem do przedstawiciela i on mi powiedział ,że na rachunkach będą te co się umawialiśmy ,że na umowieniema tego rabatu ,też tak mieliście ??
 12. Oszukany 25-06-2015 |
  WŁAŚNIE JA MAM TAKĄ SYTUACJĘ loni45: Mnie też oszukali mam TV w CP drugą umową jest LTE w CP -50% i to gra ( oczywiście od drugiej faktury), ale telefon w tym k... plusie za 1zł to już k... nie! Wszystko tak jak miało być termin, wysokość abonamentu.A tu już k... trzecia faktura 100% + jakieś pakieciki, które zostały zaraz po aktywacji SIM dezaktywowane. Teraz po reklamacji pakieciki skorygowane ale tylko za jeden miesiąc! A rabatu smartdom trzecie za złotówkę ni chu k...! Wymyślili sobie że abon z plus na tel jako trzeci(za 1zł) to tylko jedna specjalna taryfa i dwie na mixa. K... i że ja sie nie łapie bo mam jakąś taryfe na odległość zamawianą.(a jak k... mam zamówić przez internet bez umowy na odległość?k...). NO I ODRZUCA MI Z TEGO TYTUŁU REKLAMACJE. A k... kilkukrotnie było zapewniane przez infolinie plusa, na ich stronie na tym zasr czacie, no i na stronie jak byk k... ...ZAMÓWIENIE MOŻNA ZŁOŻYĆ przez infolinie, przez internet, albo w punkcie. I NIE MA szczególnego abonamentu, który oto tylko jedyny musi być! CZY JEST KTOS JESZCZE PODOBNIE OSZUKANY PRZEZ TEGO PLUSA? CZY POSZEDŁ JUZ POZEW ZBIOROWY?
 13. Oszukany. 25-06-2015 |
  POTWIERDZENIEM NA WPIS areko86 MINELO 6MIESIECY I DALEJ PLUS TO PRAKTYKUJE: Mnie też oszukali mam TV w CP drugą umową jest LTE w CP -50% i to gra ( oczywiście od drugiej faktury), ale telefon w tym k... plusie za 1zł to już k... nie! Wszystko tak jak miało być termin, wysokość abonamentu.A tu już k... trzecia faktura 100% + jakieś pakieciki, które zostały zaraz po aktywacji SIM dezaktywowane. Teraz po reklamacji pakieciki skorygowane ale tylko za jeden miesiąc! A rabatu smartdom trzecie za złotówkę ni chu k...! Wymyślili sobie że abon z plus na tel jako trzeci(za 1zł) to tylko jedna specjalna taryfa i dwie na mixa. K... i że ja sie nie łapie bo mam jakąś taryfe na odległość zamawianą.(a jak k... mam zamówić przez internet bez umowy na odległość?k...). NO I ODRZUCA MI Z TEGO TYTUŁU REKLAMACJE. A k... kilkukrotnie było zapewniane przez infolinie plusa, na ich stronie na tym zasr czacie, no i na stronie jak byk k... ...ZAMÓWIENIE MOŻNA ZŁOŻYĆ przez infolinie, przez internet, albo w punkcie. I NIE MA szczególnego abonamentu, który oto tylko jedyny musi być! CZY JEST KTOS JESZCZE PODOBNIE OSZUKANY PRZEZ TEGO PLUSA? CZY POSZEDŁ JUZ POZEW ZBIOROWY?
 14. Oszukanyy 25-06-2015 |
  Prosze o pomoc. Ja mam problem taki: Mnie też oszukali mam TV w CP drugą umową jest LTE w CP -50% i to gra ( oczywiście od drugiej faktury), ale telefon w tym k... plusie za 1zł to już k... nie! Wszystko tak jak miało być termin, wysokość abonamentu.A tu już k... trzecia faktura 100% + jakieś pakieciki, które zostały zaraz po aktywacji SIM dezaktywowane. Teraz po reklamacji pakieciki skorygowane ale tylko za jeden miesiąc! A rabatu smartdom trzecie za złotówkę ni chu k...! Wymyślili sobie że abon z plus na tel jako trzeci(za 1zł) to tylko jedna specjalna taryfa i dwie na mixa. K... i że ja sie nie łapie bo mam jakąś taryfe na odległość zamawianą.(a jak k... mam zamówić przez internet bez umowy na odległość?k...). NO I ODRZUCA MI Z TEGO TYTUŁU REKLAMACJE. A k... kilkukrotnie było zapewniane przez infolinie plusa, na ich stronie na tym zasr czacie, no i na stronie jak byk k... ...ZAMÓWIENIE MOŻNA ZŁOŻYĆ przez infolinie, przez internet, albo w punkcie. I NIE MA szczególnego abonamentu, który oto tylko jedyny musi być! CZY JEST KTOS JESZCZE PODOBNIE OSZUKANY PRZEZ TEGO PLUSA? CZY POSZEDŁ JUZ POZEW ZBIOROWY?
 15. Oszukany rombany 25-06-2015 |
  Tak samo jeżeli chce się zamówić trzecią usługę(co podobno można przez infolinie, internet, w punkcie) ta za 1zł-kę to niby przekierowuje na stronę Plusa i odwrotnie CP więc robisz zamówienie a potem tobie mówią że Ciebie to nie obejmuje, bo np nie taka taryfa wybrana jak ma być do smartdom I co? I znowu cię rombiom romby z plusa
 16. Oszukannyy 25-06-2015 |
  U mnie to samo k... Oszustwo ŚWIEŻA SPRAWA: Mnie też oszukali mam TV w CP drugą umową jest LTE w CP -50% i to gra ( oczywiście od drugiej faktury), ale telefon w tym k... plusie za 1zł to już k... nie! Wszystko tak jak miało być termin, wysokość abonamentu.A tu już k... trzecia faktura 100% + jakieś pakieciki, które zostały zaraz po aktywacji SIM dezaktywowane. Teraz po reklamacji pakieciki skorygowane ale tylko za jeden miesiąc! A rabatu smartdom trzecie za złotówkę ni chu k...! Wymyślili sobie że abon z plus na tel jako trzeci(za 1zł) to tylko jedna specjalna taryfa i dwie na mixa. K... i że ja sie nie łapie bo mam jakąś taryfe na odległość zamawianą.(a jak k... mam zamówić przez internet bez umowy na odległość?k...). NO I ODRZUCA MI Z TEGO TYTUŁU REKLAMACJE. A k... kilkukrotnie było zapewniane przez infolinie plusa, na ich stronie na tym zasr czacie, no i na stronie jak byk k... ...ZAMÓWIENIE MOŻNA ZŁOŻYĆ przez infolinie, przez internet, albo w punkcie. I NIE MA szczególnego abonamentu, który oto tylko jedyny musi być! CZY JEST KTOS JESZCZE PODOBNIE OSZUKANY PRZEZ TEGO PLUSA? CZY POSZEDŁ JUZ POZEW ZBIOROWY?
 17. qqq 10-10-2015 |
  NIEDOZWOLONE ??? praktyki PLUS – a Faktura dla PLUSA w wysokości 49,97 zł/m – NIE uprawnia cię do skorzystania ze zniżki ofercie SmartDOM. Jeżeli jesteś stałym klientem ( w abonamencie) i dokupujesz 1 lub 2 usługi. DLACZEGO ??? Właściwa odpowiedź brzmi : Abonament 40,63 +Vat 9,34 = 49,97 zł/m. - łączna opłata za FAKTURĘ. Za abonament 40,63 - czyli zniżka ci nie przysługuje. Bo minimalna suma za ABONAMENT uprawniająca do zniżki wynosi 49,90 zł/m. Obojętnie co sprzedawca napisze Ci na Umowie. GRA SŁÓW - abonament a faktura - a BULISZ TY :) Do tej pory PLUSa uważałem za poważna firmę - MYLIŁEM SIĘ :( Możesz PLUS – owi płacić i 100zł, ale jak abonament wyniesie poniżej 49,90 – nie dostaniesz ulgi tylko RACHUNEK. (Acha – od sumy którą płacisz odejmij nie tylko VAT ale i ULGI przyznane dotychczas , np. za e-fakturę, zniżkę za terminowe opłaty itp…. ) BARDZO FAJNE
 18. tom 28-10-2015 |
  Część. Mam pytanko-jestem i pracuje za granica.czy taki internet z pakietu smart dom dziala rowniez za granica-a dokladnie w Wielkiej Brytani??? Dzieki za odpowiedz Tom
 19. maniek 09-11-2015 |
  Witam, z dniem dzisiejszym skonczyła mi sie umowa na telefon i przeszadłem do innej sieci, ale mam jeszcze pół roku umowe smart dom, zapewne strace do konca umowy smart dom czyli do maja aktualne rabaty na smart dom?? pozdrawiam
 20. piotr 22-11-2015 |
  Smart dom to lipa i oszukaństwo. Przez pół roku trzecia usługa była za 1 zł ale dalej zaczęli przysyłać normalne faktury po 70 zł a cały czas mam 3 produkty i najgorsze że w umowie nie ma zapisu na promocyjną cenę na trzeci produkt za 1 zł Przestrzegam przed oszukaństwem plusa !!!!!!
 21. Ewa 11-10-2016 |
  Dlaczego nie mogę mieć 2 smartdomów na swoim peselu? Na jakiej podstawie Plus nakłada takie ograniczenia?
 22. Ula 24-11-2016 |
  Rabat w Plus jest oszustwem. Na 3-ci produkt nie ma żadnego rabatu pomimo reklamy "3-ci produkt za złotówkę", na drugi maksimum będzie 30zl. Czas zeby tym zajął się UOKIK.
 23. kacper 13-12-2016 |
  Do dupy ten Internet co 10 min. Jest ograniczony i live zjebane
 24. Damian 01-07-2017 |
  W tym samym momencie wziąłem abonament w plus - tylko sim za 49,99zl oraz telewizje za 69,99zl. Oczywiście znając podstawy matematyki poprosiłem o telefon w całości, a telewizję za 50%. Tak też mówił konsultant. Teraz po kilku miesiącach darmowych przyszedł list, że płacić bede odwrotnie. Czy to są jakieś żarty? Oszustwo? Czy pomyłka?
 25. Wyatt 15-12-2017 |
  Hello I am so excited I found your website, I really found you by accident, while I was researching on Yahoo for something else, Nonetheless I am here now and would just like to say thank you for a marvelous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don't have time to browse it all at the minute but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the fantastic work. Website: Antispur Duo Forte dove comprarlo

Leave Your Reply