Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Błyskawicznie rośnie liczba fanów FreeM i poszerza się oferta usług sieci

Firma Inmobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM poinformowała, że po tygodniu od rozpoczęcia testów sieci FreeM prawie 13.000 użytkowników Facebooka z całej Polski zostało fanami jej profilu, a ich liczba rożnie każdego dnia. Przynależność do grona fanów jest pierwszym krokiem na drodze do uzyskania darmowej karty FreeM umożliwiającej bezpłatne korzystanie z popularnych serwisów społecznościowych, komunikatorów i wybranych portali internetowych w zamian za emisję pełnoekranowych reklam na wyświetlaczach telefonów. Niezależnie od oferowanych obecnie darmowych serwisów internetowych, takich jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, Filweb.pl, Nokaut.pl, Eurosport.pl operator udostępnił kolejny darmowy serwis internetowy Sciaga.pl, kierowany do młodych ludzi i prowadzi testy szeregu nowych portali, które zostaną udostępnione użytkownikom w najbliższym czasie na podobnych zasadach.

„Nasza pionierska w skali światowej oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem użytkowników, jak też została zauważona przez innych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i na świecie.” – powiedział Jakub Ratajczak, wiceprezes zarządu Inmobile.  „Cieszymy się, że rewolucja rozpoczęła się i widzimy już pierwsze zmiany ofert dostępu do mobilnych serwisów u innych operatorów, co działa zawsze na korzyść użytkowników”.

„Staramy się, aby nasi użytkownicy otrzymywali możliwie najlepszą ofertę usług komunikacji spełecznościowej. Mogą oni bezpłatnie korzystać z komunikatorów FB-czat, Windows Live Messenger i Google Talk. W odpowiedzi na decyzję Nimbuzza o zablokowaniu komunikacji z Gadu-Gadu zapewniliśmy użytkownikom, którzy używali mobilnej wersji aplikacji Gadu-Gadu, darmowy transfer danych dla tego serwisu (opłaty pobierane za używanie samej aplikacji regulowane są przez Gadu-Gadu – właściciela komunikatora). Prowadzimy też intensywne testy nowych multikomunikatorów, które umożliwią pełny, darmowy dostęp do jak najszerszej oferty czatów. powiedział Tomasz Właszczuk, prezes Inmobile.

Źródło: FreeM

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x