Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Dwa smartfony od Acera

Acer zapowiedział wprowadzenie dwóch smartfonów: Acer Liquid Gallant oraz bliźniaczy Liquid Gallant Duo obsługujący dwie karty SIM. Osobiście bardzo mnie cieszy rozwój Dual SIM-ów wśród smartfonów. W końcu możemy mieć zaawansowane urządzenie, które obsłuży nasz numer służbowy oraz prywatny. Oczywiście, zastosowań dla Dual SIM jest o wiele więcej.

Ale teraz zajmijmy się specyfikacją okraszoną przechwałkami producenta i moimi drobnymi uwagami:

Obydwa modele mają pracować pod Androidem ICS. Kilka tygodni po premierze JB nie napawa mnie to optymizmem co do aktualizacji.

Producent chwali się bardzo jasnym ekranem o przekątnej 4.3″ oraz rozdzielczości 540×960. Aparat o rozdzielczości 5Mpix wspomagany przez diodę LED ma odpowiadać o zdjęcia wysokiej jakości oraz kręcenie filmów w HD (720p) z prędkością 30 klatek na sekundę. Tym wszystkim za zarządzać procesor Cortex A9 o taktowaniu 1GHz wspierany przez 1GB pamięci RAM oraz układ graficzny PowerVR SGX531. Urządzenie jest wyposażone w pamięć 4GB, którą można rozbudować za pomocą karty pamięci nawet o dodatkowe 32GB. Wyposażony oczywiście został w Wi-Fi b/g/n BT 3.0, GPS z funkcja A-GPS, cyfrowy kompas i masę innych czujników odpowiedzialnych za ułatwienie naszego korzystania z urządzenia. Te wszystkie cuda ma zasilać bateria o pojemności 1500mAh co nie napawa mnie optymizmem. Oficjalna prezentacja ma mieć miejsce na najbliższych targach IFA odbywających się w dniach 31.08 – 05.09.

Źródło: Acer

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x