Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Hiperwyprzedaż sprzętów LTE w Plusie!

PA_hiperwyprzedaz

Ruszyła Hiperwyprzedaż sprzętów LTE w Plusie. Teraz kupując nowoczesne urządzanie obsługujące technologię LTE można zaoszczedzic nawet do 900 zł!

W ofercie Plus Abonament w Hiperwyprzedaży znalazły się m.in:

  • idealny smartfon do robienia zdjęć Nokia Lumia 625 LTE w ofercie Masz Smartfon za 0 zł na start z opłatą miesięczną 79,90 zł i z darmowym internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • idealny do słuchania muzyki Sony Xperia SP LTE za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 99,90 zł,
  • Huawei G526 LTE z technologią oszczędzania energii za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 59,90 zł z darmowym internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • Samsung Galaxy Ace 3 LTE za 99 zł w ofercie Masz Smartfon 79,90 zł z darmowym internetem LTE przez 6 miesięcy,
  • LG Swift F5 LTE za 1 zł w ofercie Masz Smartfon 99,90 zł z darmowym internetem LTE przez 24 miesiące.

W ofercie Plus Internet dostępny jest zestaw składający się z funkcjonalnego tabletu Modecom FreeTab 8001 3G oraz domowego routera Huawei B593s LTE 150 Mb/s. Zestaw ten można kupić łącząc ofertę Plus Internet (abonament już od 14,90 zł) z ratą miesięczną za sprzęt (30 zł przez 36 miesięcy – wcześniej rata wynosiła 55 zł).

Od 20 grudnia oferta Hiperwyprzedaży dostępna jest dla klientów przedłużających umowę, a od 26 grudnia będzie ona dostępna także dla nowych klientów.

Internet LTE w smartfonie lub routerze domowym gwarantuje błyskawiczne pobieranie wszelkich plików, superszybkie otwieranie stron www, natychmiastowy dostęp do informacji oraz stabilne połączenie.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x