Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Internet z gniazdka elektrycznego dzięki Asmax Click’Net

Asmax Powerline to rozwiązanie pozwalające na stworzenie w domu czy biurze sieci przy użyciu gniazdek elektrycznych, bez konieczności prowadzenia dodatkowego okablowania pomiędzy pomieszczeniami oraz piętrami budynku. Tym sposobem, w ramach istniejącej sieci elektrycznej, można w łatwy sposób przesyłać dane pomiędzy komputerem, dekoderem telewizji IPTV i routerem.Gwarantuje transfer danych na poziomie od 85 Mbps do 200 Mbps, w zależności od zastosowanego urządzenia.

Asmax Powerline gwarantuje transfer danych na poziomie od 85 Mbps do 200 Mbps(transfer zależy od zastosowanego modelu) i jest rozwiązaniem z rodziny Click’Net – działa od razu po wpięciu do sieci elektrycznej i naciśnięciu przycisku uwierzytelniania. Zestaw Asmax Powerline składa się z dwóch identycznych oraz niewielkich urządzeń: po umieszczeniu ich w gniazdkach elektrycznych, jeden z modułów należy połączyć kablem ethrnetowym z routerem, natomiast drugi – również kablem ethernetowym – z komputerem lub dekoderem.

W ramach jednej sieci elektrycznej może funkcjonować nawet 16 pojedynczych modułów. Asmax Powerline to również znacznie szybsza i stabilniejsza praca w sieci w porównaniu do rozwiązań bezprzewodowych, co jest szczególnie istotne w przypadku transmisji obrazu (IPTV), dźwięku, czy gier sieciowych. Jest niezbędny w sytuacjach, kiedy chcemy uniknąć niepotrzebnego wiercenia ścian i stropu oraz nieestetycznego widoku kabli.

Schemat działania sieci opartej na urządzeniach Asmax:

Model oferujący prędkość 85 Mbps jest dostępny w cenie 199 zł, natomiast urządzenie zapewniające transfer danych na poziomie 200 Mbps kosztuje 249 zł.

(ź)asmax.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x