Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

iPlusopobieracz – coś, czego nie mają inni

Kiedyś ze stałymi łączami mieliśmy ten sam problem, co teraz z mobilnymi. Ograniczenia transferu. Przysługiwał nam konkretny limit, powyżej którego trzeba było dopłacić. Przeważnie zaś, jak każe prawo Murphy’ego – koniec limitu transferu wypadał w połowie ściągania ciekawego filmu.

U operatorów komórkowych nadal mamy ograniczenia ilości przesyłanych danych. Klienci Plusa mogą jednak skorzystać z oferty, dzięki której limitami nie muszą się specjalnie przejmować. Chodzi oczywiście o iPlusopobieracz.

Nocny darmowy download w iPlusie

iPlusopobieracz skierowany jest do wszystkich użytkowników mobilnego internetu iPlus, mających potrzebę (lub kaprys) pobierania i wysyłania dużych plików. Aktywowanie tej usługi jest świetnym remedium na podstawowy problem mobilnych łącz, czyli określony limity danych.

Dzięki skorzystaniu z oferty iPlusopobieracz możemy od północy aż do 9.00 rano wysyłać i odbierać dane nie przejmując się tym, jakie mamy ograniczenia transferu. Dane wysłane i odebrane przez te 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus – dzięki temu można swobodnie korzystać z zasobów sieci nie przeliczając nerwowo, czy “stać nas” na ściągnięcie jeszcze jednego albumu, gdyż do dyspozycji mamy nawet 100GB danych co miesiąc!

Nawet do 100GB miesięcznie!

Jak bardzo możemy skorzystać na aktywowaniu usługi iPlusopobieracz? Biorąc pod uwagę prędkość łącz oraz czas, jaki dostajemy na praktycznie nielimitowane ściąganie i wysyłanie danych, będzie to nawet:

  • 500 godzin muzyki (jeśli: 1 godzina = 200 MB)
  • 140 filmów pełnometrażowych (jeśli: 1 film = 700 MB)
  • 50 gier na komputer (jeśli: 1 gra = 2 GB)
  • 30 000 (!) średniej objętości książek (jeśli: 1 książka = 3 MB)

Oczywiście możemy operować na bardzo różnego rodzaju danych – ściągać i wysyłać duże pliki graficzne, prezentacje związane z naszą pracą, umieszczać bądź pobierać z serwerów FTP pliki służbowe lub prywatne, oglądać programy online czy słuchać radia internetowego. I to wszystko bez sprawdzania, ile zostało nam limitu – bo ten pozostaje nienaruszony każdej doby przez jej pierwsze 9. godzin.

Jak skorzystać z usługi?

Z usługi mogą skorzystać wszyscy abonenci Polkomtela, którzy posiadają jeden z planów cenowych iPlus. iPlusopobieracz można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego – w następujący sposób:

  • wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPLUSHH, lub
  • zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 – usługę aktywuje konsultant, lub
  • zalogować się do Plus Online na www.iplus.pl lub www.plus.pl i przejść do listy usług.

iPlusopobieracz jest nie tylko wygodny, ale i tani!

Jak sądzicie, ile może kosztować nielimitowany transfer w Internecie mobilnym? Zapewne podalibyście w tym momencie znacznie wyższą cenę, niż faktycznie trzeba zapłacić.

Opłata za usługę zależna jest od wartości posiadanego abonamentu iPlus i wynosi jedynie:

  • 10 zł z VAT – jeśli mamy abonament do 55 zł z VAT włącznie,
  • 5 zł z VAT – przy abonamencie od 55,01 zł z VAT do 80 zł z VAT włącznie,
  • 0 zł – jeżeli korzystamy z abonamentu 80,01 zł z VAT lub wyższego.

W najgorszym więc przypadku, ściągnięcie kilkuset godzin muzyki bądź kilkudziesięciu filmów kosztować nas będzie jedynie 10 zł brutto. Jeżeli zaś mamy wyższe abonamenty – nie musimy nawet za to nic dopłacać.

iPlus wyznacza dobry kierunek rozwoju

Niewątpliwie usługa zaproponowana przez Plusa jest czymś unikalnym na naszym rynku. Pozostali operatorzy prędzej czy później będą musieli zdecydować się na podobne oferty – jesteśmy coraz bardziej mobilni, potrzebujemy ściągać i wysyłać duże ilości danych, musimy być dostępni online. To sprawia, że oferty mobilnego Internetu tak czy inaczej podążają w tą samą stronę, co łącz stacjonarnych: stała opłata, jak najmniej ograniczeń.

W tym kontekście iPlusopobieracz jest swoistym wyznaczeniem kierunku: absolutnej mobilności, nieskrępowanego korzystania z zasobów Internetu, niskich cen. Prędzej czy później inni operatorzy też zaczną zwracać się w tą stronę. Obecnie jednak z takich udogodnień cieszyć się mogą tylko klienci sieci Plus.

źródło: iplus.gadzetomania.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x