Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Katalog Sony Music Entertainment oraz MP3 w wysokiej jakości na Muzodajnia.pl

muzodajniaSony Music Entertainment to ostatnia z największych światowych wytwórni muzycznych, której katalog został przyłączony do serwisu Muzodajnia.pl, powiększając tym samym jego zasoby muzyczne do blisko 3,5 mln utworów. Wśród artystów, których utwory udostępniono na Muzodajnia.pl są m.in.: Michael Jackson, Whitney Houston, Christina Aguilera, Sade, Shakira, Alicia Keys, Beyoncé, Britney Spears, Kings of Leon, One Direction, HIM, Ke$ha, Aerosmith, P!nk, Lenka, Gossip, Céline Dion, Andrzej Piaseczny i wielu innych. Kolejną nowością na Muzodajnia.pl jest udostępnienie plików MP3 w nowej wyższej jakości 256 kbps.

Po Universal Music, EMI Music i Warner Music obecnie przyłączona została Sony Music Entertainment, zapewniając tym serwisowi Muzodajnia.pl dostępność katalogów największych światowych wytwórni muzycznych. Portal szczyci się nie tylko tym, że posiada w swoich zasobach wykonawców wszystkich tzw. „majorsów”, ale również tym, że obecne na nim są katalogi wielu wytwórni niezależnych oraz najszerszy zbiór polskiej muzyki.

Portal Muzodajnia.pl pozwala na legalne pobieranie pojedynczych piosenek i pełnych albumów muzycznych, zarówno na komputer, jak i bezpośrednio na telefon oraz możliwość swobodnego przenoszenia i odtwarzania pobranych plików na różnych urządzeniach (komputer, tablet, telefon, odtwarzacz mp3, ale również konsola do gier czy smartTV). Od wtorku 15 stycznia użytkownicy Muzodajni otrzymali możliwość pobierania plików MP3 w nowej i wyższej niż dotychczas jakości – 256 kbps.

Muzodajnia.pl jest nie tylko portalem, który pozwala legalnie „ściągać” muzykę. Na Muzodajni odbyło się wiele premier muzyki polskiej, a wielu wykonawców, m.in. dzięki obecności na portalu osiągnęło status złotych i platynowych płyt za sprzedaż albumów. W ubiegłym roku Muzodajnia objęła patronat medialny aż nad 172 wydawnictwami, z czego 84 to były płyty artystów polskich, 84 artystów zagranicznych, 3 składanki i 1 ścieżka dźwiękowa do filmu.

Od początku istnienia usługi skorzystało z niej ponad 900 tys. klientów. W minionym roku z Muzodajni pobranych zostało blisko 10 mln. utworów.

Portal Muzodajnia.pl uruchomiony został przez operatora sieci Plus w lipcu 2008 roku. Dostępny jest jako strona www, portal mobilny Plus oraz w postaci aplikacji na telefony z systemem Android i iOS. Obecnie miesięczny koszt abonamentu zaczyna się już od 8 zł.

Muzodajnia.pl jest serwisem partnerskim dla polskiego serwisu streamingu muzyki muzo.pl.

Więcej informacji na stronie www.muzodajnia.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x