Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w komórce!

Kibice siatkówki posiadający telefon w sieci Plus mogą bezpłatnie oglądać w swoich telefonach mecze polskich siatkarzy podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

Aby skorzystać z możliwości oglądania w komórce spotkań „polskiej” grupy w ramach mistrzostw świata, wystarczy wejść na główną stronę wap.plus.pl, a następnie otworzyć link do serwisu siatkarskiego oznaczonego „MŚ w siatkówce – relacja NA ŻYWO”. Dodatkowe informacje z mistrzostw (m.in. wyniki, statystyki, komentarze) są dostępne na wap.plus.pl w ramach dedykowanego ośrodka poświeconego siatkówce – Sportownia.
Mistrzostwa Świata we Włoszech trwają od 25 września do 10 października br. Klienci sieci Plus mogą na żywo oglądać każdy mecz z udziałem Polskiej Reprezentacji i wszystkie mecze pozostałych zespołów grających w grupie z Polską, bez ponoszenia dodatkowych opłat.
Aby oglądać mecze na wap.plus.pl, wystarczy mieć telefon komórkowy z możliwością transmisji wideo z prawidłowymi ustwieniami WAP i wideo. Informacje dotyczące prawidłowej konfiguracji telefonu można znaleźć na stronie www.ustaw.plus.pl.
Zachęcamy do wspólnego kibicowania!

A już niebawem na naszym blogu będzie można wygrać karty zasilające z Unikatowa Siatkarska Kolekcja, oraz Piłki Siatkarskie. Zapraszam na nasze forum i bloga.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x