Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Czy to jest najbardziej elegancki inteligentny zegarek?

Czy to jest najbardziej elegancki inteligentny zegarek?

Po premierze niemalże tradycyjnego inteligentnego zegarka jakim jest LG G Watch koreański producent postanowił wprowadzić jego bardziej elegancką odmianę. W ten sposób powstał LG G Watch R i uwierzcie mi, wygląda świetnie!

Producent pokazał światu to urządzenie dość niespodziewanie, nie było żadnych przecieków, ani nawet spekulacji na temat innej odmiany G Watch’a, według mnie to bardzo dobrze. Zachowali tajemnicę do samego końca i mogą czekać na „Bum” we wszystkich serwisach GSM na świecie. W sumie, trudno im się dziwić bo Watch R na prawdę prezentuje się znakomicie, spójrzcie sami.

gsmarena_001Jednakże nie o sam wygląd tutaj chodzi. Zegarek ten został wyposażony w okrągły, 1,3″ ekran wykonany w technologii Plastic OLED. Jego rozdzielczość to 320×320 pikseli. Trzeba przyznać, że okrągłe inteligentne zegarki potrafią zrobić jeszcze większe wrażenie niż te, prostokątne, które zostały zaprezentowane dotychczas (poza Moto 360).

gsmarena_002
LG G Watch R został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 400 o taktowaniu 1,2 GHz, 512 pamięci RAM, 4 GB ROM oraz nieco ponad 400 mAh baterię. Poza tym znajdziemy w nim: kompas, akcelerometr i barometr.

gsmarena_003
R został jeszcze uodporniony na kurz i wodę według standardu IP 67. Jedynym kolorem w jakim będzie dostępny to czerń, aczkolwiek myślę, że nie ma się co rozczulać, bo prawdopodobnie w tym kolorze najbardziej mu „do twarzy”:). Bohater tego wpisu trafi na rynek na początku czwartego kwartału, natomiast jego cena jeszcze nie została ustalona, ale można się spodziewać około 250-300$.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x