Nowe zdjęcia ukazujące wygląd iPhone 6

wpis w: News, Plus+, Telefony | 0

Wielkimi krokami zbliża się premiera iPhone 6, istnieje duża szansa na to, że będą to dwa nowe iPhone – 4,7′ i 5,5′. Prezentacja wersji 4,7′ odbędzie zapewne się 9 września, podczas konferencji Apple. Najnowszy iPhone 6 wyciekł na zdjęciach, na których widzimy duże zmiany w design’ie. 

Smartfon bardzo ładnie się prezentuje, widzimy duże zmiany w ergonomii telefonu. Może nam się wydawać, ze urządzenie nawiązuje do pierwszego iPhone z 2007 roku, wszystko z powodu metalowej obudowy.Płaskie boki i ścięte krawędzie znane z iPhone 5s zostały zastąpione świetnie prezentującymi się lekko zaokrąglonymi bokami. Cały tył to jedna bryła, która okala boki podobnie jak w modelach 3G, 3GS i 5c, różnicą jest metal, który jest zastosowany w iP6.

gsmarena_001

Nowy iPhone 6 będzie miał nowy super-szybki moduł WiFi,  zastosowany w poprzednim modelu czytnik TouchID i procesor nowej generacji A8, który będzie zapewniał niesamowitą wydajność. Chodzą też plotki, że Apple zamierza zwiększyć rozdzielczość ekranu do 1704x960px oraz dodać lepszy 13 megapikselowy aparat, za który miałaby być odpowiedzialna firma Sony.

gsmarena_002

9 września dowiemy się wszystkiego. A wy czego oczekujecie od Apple? Jakich funkcji się spodziewacie?  – piszcie w komentarzach!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments