Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Opera Mini 5 – zupełnie inny Internet

Opera Software udostępniła jakiś czas temu polską Operę Mini 5 w wersji beta 2, najpopularniejszą na świecie przeglądarkę mobilną.

Dzięki Operze Mini Polacy mogą już korzystać z szybkiego dostępu do stron internetowych z każdego miejsca i prawie każdego telefonu. By za darmo pobrać polską Operę Mini 5 na swój telefon, wejdź ze swojej dotychczasowej przeglądarki na stronę  http://m.opera.com/next, lub odwiedź http://www.opera.com/mini/next/, by dowiedzieć się więcej.

– By spełnić naszą misję dostarczenia Jednej Sieci każdemu i wszędzie, musimy trwać przy lokalnej perspektywie – powiedział Jon von Tetzchner, prezes Opera Software. – Udostępniając Operę Mini beta 2 w 26 językach, upewniamy się, że użytkownikom nic nie umknie podczas tłumaczenia.

Opera Mini oferuje ludziom kontakt z Internetem na każdym urządzeniu. Dzięki eleganckiemu interfejsowi, zakładkom Szybkiego wybierania i przeglądaniu w kartach Opera Mini jest łatwą w obsłudze przeglądarką mobilną. Opera Mini jest także znana ze swojej szybkości i technologii kompresji, umożliwiającej średnie oszczędności na mobilnym przeglądaniu  rzędu ponad 100 zł miesięcznie.

Opera Mini przeznaczona jest dla zwykłych telefonów komórkowych. Posiadacze smartfonów i palmofonów zacierają ręce, czekając niecierpliwie na premierę Opery Mobile, która przechodzi już od niespotykanie długiego czasu fazę beta-testów.

Źródło: Chip.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x