Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Ovi Mapy z darmową nawigacją dostępne w Nokia E71 i Nokia E66

Nokia udostępniła bezpłatną nawigację pieszą i samochodową dla dwóch popularnych modeli z serii biznesowej. Właściciele  kilkuset tysięcy urządzeń Nokia E71 i Nokia E66 w Polsce już teraz mogą bezpłatnie pobrać aplikację ze strony www.nokia.pl/mapy i korzystać z niej przez cały okres użytkowania wymienionych modeli. Oba urządzenia od początku cieszą się ogromną popularnością ze względu na funkcjonalność i stylowy wygląd. Wraz z wprowadzeniem darmowej nawigacji, z pewnością zyskają kolejnych zwolenników.

Ovi Mapy z darmową nawigacją dostępne w coraz większej ilości modeli

Nokia E71 i Nokia E66 to kolejne modele, których użytkownicy mogą cieszyć się darmową nawigacją samochodową i pieszą. Wśród kompatybilnych urządzeń są także: Nokia N97, Nokia N97 Mini, Nokia N86 8MP, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia 5230, Nokia 6710 Navigator, Nokia 6730 classic i Nokia X6.

Zabierz Ovi Mapy na weekend majowy

Najnowsza wersja Ovi Map oferuje wszystko, czego potrzebujesz podczas wyjazdów służbowych, wakacyjnych podróży czy w czasie spacerów w niemal każdym zakątku świata. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne funkcje nawigacji samochodowej i pieszej, takie jak wskazówki głosowe na każdym zakręcie w 74 krajach i 46 językach, informacje o ruchu drogowym w ponad 10 krajach, a także szczegółowe mapy ponad 180 państw. Użytkownicy nawigacji mają dostęp do informacji o ograniczeniach prędkości, tzw. czarnych punktach czy groźnych zakrętach. Ponadto mogą sprawdzić aktualne natężenie ruchu oraz lokalizacje kamer mierzących prędkość pojazdów.

Nawigacja głosowa całkowicie za darmo

Użytkownicy Ovi Map nie muszą martwić się dodatkowymi opłatami związanymi z korzystaniem z nawigacji. Mogą oni korzystać w pełnej nawigacji głosowej, map i wyszukiwania adresów nawet bez karty SIM i transmisji danych. Nawigacja Ovi Mapy idealnie sprawdza się także za granicą – mapy ponad 180 państw możemy także darmowo nagrać na urządzenie dzięki programowi Nokia Map Loader dostępnemu na www.nokia.pl/mapy.

Jeśli nie chcemy by aplikacja korzystała z usług wymagających transmisji danych (takich jak przewodniki Lonely Planet czy informacje o ruchu drogowym) wystarczy wybrać tryb offline w menu aplikacji.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x