Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Owocne oszczędzanie z kontem Avocado – nowa lokata

Jak dojrzewa majątek? Najlepiej na dobrej lokacie. Użytkownicy konta Avocado mogą od początku grudnia korzystać z wyjątkowo atrakcyjnej dwumiesięcznej lokaty, której oprocentowanie stałe w skali roku rośnie z każdym miesiącem: w pierwszym wynosi 5%, w drugim już 8%.

Lokata Avocadostworzona została specjalnie dla posiadaczy innowacyjnego konta Avocado, które powstało przy współpracy Banku Zachodniego WBK S.A. i Polkomtel S.A. Środki na lokacie Avocado lokowane są na okres dwóch miesięcy.

Oprocentowanie lokaty jest podwójne: 5% w skali roku w pierwszym miesiącu i aż 8% w skali roku w drugim miesiącu. Minimalna kwota, jaką można ulokować wynosi 1.000 zł, a maksymalna 10.000 zł. Lokata Avocado nie odnawia się automatycznie na kolejny okres; po dwóch miesiącach od jej założenia można cieszyć się już zyskiem, a środki wracają na rachunek właściciela konta Avocado, z którego została założona lokata.

Założenie lokaty w przypadku nowoczesnego konta Avocado, nie wymaga zbędnych formalności. Możemy ją uruchomić na 3 sposoby:

  • za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej z konta Avocado,
  • przez bankowość mobilną (aplikację m-bankingową lub wersję przeglądarkową),
  • u doradcy przez telefon.

Więcej szczegółów i regulamin lokaty Avocado na stronie: m-avocado.pl/lokata-avocado

Avocado jest ofertą konta bankowego prowadzonego przez Bank Zachodni WBK specjalnie dla klientów indywidualnych sieci Plus. Dzięki Avocado otrzymujemy funkcjonalne konto, a dodatkowo możemy obniżyć swoje rachunki za telefon w sieci Plus.

Więcej szczegółów na m-avocado.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x