Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus: 1,2 mln użytkowników Internetu

Z mobilnego Internetu w ramach komórkowej sieci Plus korzysta ponad 1,2 mln użytkowników, z czego prawie połowa z nich z abonamentowej usługi iPlus.

Komórkowa sieć Plus poinformowała, że na koniec drugiego kwartału 2010 roku liczba użytkowników korzystających z dedykowanych usług transmisji danych w sieci Plus wynosiła 1,2 mln. Z oferty abonamentowej iPlus korzystało ok. 550 tys. klientów, a z pozostałych usług, w tym z pakietów internetowych – ok. 650 tys. klientów. Generalnie liczba klientów, którzy choć raz w miesiącu skorzystali z transmisji danych w Plusie, wyniosła w czerwcu 2010 roku ponad 2,5 mln.

Obecnie w zasięgu mobilnego internetu iPlus znajduje się ponad 99 proc, populacji naszego kraju. Z mobilnego dostępu do internetu w sieci Plus z prędkością do 7,2 Mb/s mogą korzystać mieszkańcy ponad 1,8 tys. miejscowości na terenach gmin zamieszkanych przez blisko 60 proc ludności Polski. Z kolei HSPA+ w standrdzie 21 Mb/s dostępna jest w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie, Toruniu, Bytomiu, Elblągu, Kamieniu Pomorskim, Kołobrzegu, Kwidzynie, Policach, Sosnowcu, Tychach oraz Władysławowie.

źródło: Media2.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x