Exatel, Dialog i Play w zainteresowaniu Plusa

wpis w: Inni Operatorzy, Plus+ | 0

P4, operator sieci Play może znaleźć się w rękach Polkomtela. Plus jest zainteresowany kupnem Exatela, Dialogu i P4 – powiedział na spotkaniu z dziennikarzami prezes spółki Jarosław Bauc.

Prezes Polkomtela nie wykluczył również ewentualnego zainteresowania telewizją kablową. “Nie powiem kategorycznie nie, ani nie powiem kategorycznie tak. Dla telewizji w takiej, czy innej formule, ale kablówki są zdecydowanie przewartościowane w Polsce. – powiedział.

Polkomtel w 2010 roku spodziewa się w ujęciu rok do roku wzrostu zysku netto. Nakłady inwestycyjne będą niższe niż w latach ubiegłych – poinformował Jarosław Bauc, prezes spółki. “Zysk netto będzie wyższy. Szykuje się dobry wynik finansowy za cały rok, bo nie rysują się żadne one-offy tak jak w tamtym roku.(…) W zeszłym roku już mieliśmy wyhamowanie wydatków inwestycyjnych. W tym roku będzie jeszcze silniejsze przyhamowanie. Jeśli Capex w 2009 roku był na poziomie 1,2 mld zł, to jest mało prawdopodobne, żebyśmy dobili do dziewięciocyfrowych wydatków w 2010” – powiedział Bauc.

źródło: Telix.pl

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments