Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus Partnerem Technologicznym 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Operator sieci Plus został Partnerem Technologicznym 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego będącego jedną z czołowych imprez filmowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Tegoroczna edycja WFF odbędzie się w dniach 12–21 października w Multikinie w Złotych Tarasach oraz Kinotece. W ramach współpracy, Plus zapewnia dostęp do najszybszego mobilnego internetu LTE na terenie obiektów festiwalowych.

W lobby głównym Multikina, a także w hallu kasowym oraz w pressroomie i kawiarni w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki zostaną umieszczone hotspoty WiFi  wykorzystujące technologię LTE. Dodatkowo w lobby głównym multipleksu w Złotych Tarasach udostępnione zostanie stanowisko z tabletami Samsung Tab 8.9 LTE, gdzie wszyscy odwiedzający mogą przetestować działanie najszybszego mobilnego internetu. Plus zapewnia również dostęp do LTE także organizatorom 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Przygotowana została również promocja dla obecnych i nowych abonentów sieci. Za przedłużenie bądź zawarcie, w jednym z trzech warszawskich Salonów Firmowych (przy ul. Chmielnej 19, Marynarskiej 11, Al. Jerozolimskich 65/79), umowy o wartości powyżej 39,90 złotych, klient otrzyma dwa pojedyncze vouchery na wybrany seans w ramach Festiwalu.

Podczas tegorocznej edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego zaprezentowanych zostanie 200 filmów z pięćdziesięciu pięciu krajów, które będą wyemitowane w dziesięciu sekcjach, w tym pięciu konkursowych. Znaczną część programu stanowią premiery międzynarodowe i europejskie. WFF to nie tylko najlepsze kino, to również możliwość spotkania z wybitnymi twórcami polskiej i światowej kinematografii, a także imprezy towarzyszące, takie jak warsztaty montażowe czy dziennikarskie.

Festiwal otworzy „Imagine”. To najnowsze dzieło Andrzeja Jakimowskiego – laureata polskich i międzynarodowych festiwali filmowych, twórcy „Sztuczek” i „Zmruż oczy”. Filmem zamknięcia będzie zaś „Czwórca święta” w reżyserii Jana Hřebejka. Obaj artyści będą także gośćmi Festiwalu.

W 2009 roku Warszawski Festiwal Filmowy wszedł do grona czternastu imprez, akredytowanych przez Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych, jako międzynarodowe festiwale filmowe. Więcej informacji na www.wff.pl.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x