Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Premia za staż dla klientów usług na kartę Plusa!

Premia za staż dla klientów usług na kartę Plusa!

„Premia za staż” to nowa promocja, w której klienci ofert na kartę w Plusie dostają nagrodę za staż w sieci w postaci ekstra bonusowego doładowania w wysokości 10 zł.

W promocji „Premia za staż” klienci korzystający z ofert na kartę w Plusie otrzymają extra bonus w postaci doładowania 10 zł. Doładowanie to przedłuża ważność konta o 10 dni i może być zużyte na dowolne usługi dostępne w taryfie, z której się korzysta.

By wziąć udział w promocji „Premia za staż” trzeba zapisać się do niej poprzez wysyłanie na nr 80101 bezpłatnego SMSa o treści START. W odpowiednim dniu stażu SMSem zwrotnym otrzyma się kodem, który w ciągu 30 dni można bezpłatnie wymienić na bonusowe doładowanie w wysokości 10 zł. Bonusowe doładowanie można otrzymać w 3, 6 i 12 miesiącu, a później co kolejne 12 miesięcy stażu.

Z promocji „Premia za staż” mogą skorzystać abonenci ofert JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, natomiast nie obejmuje ona użytkowników taryfy Plush bez limitu.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji „Premia za staż”.

„Premia za staż” jest wprowadzona w ramach Strefy Plusów, w której użytkownicy oferty na kartę mogą znaleźć promocje i oferty specjalne dla stałych klientów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na www.plus.pl/strefaplusow

JA_Premia_za_staz_-_plakat

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x