Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Taryfy Rozmowne

Od 16 lipca Plus wprowadza nową ofertę Taryf Rozmownych dla klientów indywidulanych i biznesowych, a w nich: nielimitowane rozmowy w Plusie, jeszcze więcej darmowych minut do wszystkich sieci i dodatkowe pakiety minut dla obecnych klientów, dwa miesiące darmowego testowania działania internetu w smartfonie (pakiety na próbę), szybki i bezpieczny kosztowo internet w telefonie dzięki pakietom internetowym, atrakcyjne smartfony i nowości smartfonowe od 1 zł.

Plus jako pierwszy na rynku oferuje usługę nielimitowanych połączeń w sieci za darmo przez cały czas trwania umowy we wszystkich taryfach od 29,90 zł dla klientów indywidualnych i od 35 zł w taryfach dla firm.

Usługa jest możliwa do uruchomienia w ramach dodatkowych, bezpłatnych usług w abonamencie. W taryfach indywidualnych już od 29,90 do 59,90 zł klient za darmo wybiera albo dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci albo nielimitowane połączenia w sieci. Można korzystać równolegle z obu benefitów, ale jeden jest za darmo, za drugi trzeba zapłacić miesięcznie 10 zł. W taryfach od 79,90 zł oba benefity są za darmo.

Podobnie jest w ofercie dla firm, gdzie w taryfach 35 i 55 zł klient za darmo wybiera albo dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci albo nielimitowane połączenia w sieci, a przy wyborze obu, za drugi płaci 10 zł. W taryfach od 55 zł oba benefity są bezpłatne, a w taryfach od 75 zł są również nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne.

Jako jedyny na rynku Plus oferuje także aż dwa miesiące darmowego testowania działania internetu w smartfonie! Plus zapewnia również swym klientom szybki i bezpieczny kosztowo internet w telefonie. Dzięki pakietom internetowym, w których po przekroczeniu określonej liczby danych (megabajtów lub gigabatów) prędkość internetu w telefonie może spaść, ale klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Taryfy Rozmowne to także jeszcze więcej darmowych minut do wszystkich sieci w ramach abonamentu oraz dodatkowe minuty dla klientów przedłużających umowę.


Taryfy Rozmowne dla klientów indywidulanych

 

Opcja – Minuty do wszystkich:

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pakietu minut do wszystkich sieci lub nielimitowanych połączeń w sieci za cenę 10 zł miesięcznie. W taryfach od 79,90 zł bez żadnych dodatkowych opłat dostępne są dodatkowe minuty do wszystkich sieci oraz nielimitowane połączenia przez całą dobę w sieci.

 

Taryfy Rozmowne dla Firm (wszystkie ceny netto)

 

Opcja – Minuty do wszystkich:

 

Regulaminy oferty od 16 lipca dostępne na ww.plus.pl.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x