Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Telefony dla seniorów

emporiaTALK_vorneNiezawodne telefony bez zbędnych funkcji – idealny prezent dla osób starszych.
Od grudnia br. w sieci Plus dostępne są specjalne telefony dla osób starszych wraz z proponowanymi usługami odpowiadającymi potrzebom tej grupy klientów:
-EmporiaTALK – klasyczny telefon z czytelnym wyświetlaczem, dużymi przyciskami i intuicyjnym menu,
-ZTE S302 – z dużymi klawiszami i funkcją SOS (wystarczy jedno kliknięcie, żeby zadzwonić na numer alarmowy),
-możliwość wyboru usługi „5 numerów w Plusie i na stacjonarne”, by dzwonić do najbliższych bez dodatkowych kosztów,
-„Polecenie Zapłaty” – i dodatkowe minuty gratis po uruchomieniu tej usługi,
-„Złocimierz” – usługa pozwalająca kontrolować rachunki za telefon.

Dedykowana seniorom oferta oprócz łatwych w obsłudze intuicyjnych telefonów z dużymi, widocznymi klawiszami i literami obejmuje usługi szczególnie przydatne dla starszych osób.
ZTE S302 i emporiaTALK to niezawodne modele telefonów odpowiadające oczekiwaniom seniorów, charakteryzujące się prostotą, funkcjonalnością oraz niezwykle łatwą obsługą. Aparaty z tej serii umożliwiają kontaktowanie się z innymi w sposób przyjazny dla użytkownika, a dodatkowo mają funkcję latarki. Model ZTE S302 wyposażony jest w specjalny klawisz SOS, który można dowolnie zdefiniować. Jego naciśnięcie umożliwia w razie potrzeby zawiadomienie najbliższej osoby lub np. połączenie z numerem alarmowym 112. W emporiaTALK wszystkie ważne funkcje wybiera się za pomocą bocznych przycisków, dzięki czemu nawigacja jest prosta i intuicyjna. Oba modele telefonów wyposażone są w baterie, które nie wymagają częstego ładowania.

emporiaTALK:
– Duże ergonomiczne klawisze
– Czytelny wyświetlacz
– z bursztynowym podświetleniem
– Intuicyjne, proste memu
– Tryb głośnomówiący
– Klawisz budzika
– Latarka

emporiaTALK_vorne

ZTE S302:
– Duże i czytelne klawisze
– Duża czcionka
– Donośny dźwięk dzwonka
– Funkcja SOS
– Latarka

ZTE_S302

Wraz z ofertą specjalnych telefonów sieć Plus poleca seniorom wyjątkowo przydatne usługi, w szczególności aktywację za darmo usługi „5 numerów w Plusie i na stacjonarne”. Dzięki niej można bez dodatkowych kosztów dzwonić do najbliższych.
Kolejna usługa to „Polecenie Zapłaty”, czyli serwis gwarantujący najwygodniejszy, bezgotówkowy sposób płacenia rachunków telefonicznych. W ramach tej usługi Plus co miesiąc przesyła do banku klienta informację o kwocie należności, a bank reguluje ją w terminie płatności podanym na fakturze. Dzięki tej formie zapłaty klient nie musi stale pilnować terminów płatności oraz tracić czasu w kolejkach na poczcie lub w banku. Dodatkowo klient realizujący rachunki za pomocą polecenia zapłaty otrzymuje pakiet 30 minut do wykorzystania przez 2 miesiące, a po kolejnych 30 dniach drugi pakiet 30 minut również na 2 miesiące.
„Złociomierz” to usługa pomagająca kontrolować rachunki za telefon. Plus powiadamia SMS-em właściciela komórki o tym, że przekroczony został koszt abonamentu oraz innych wykupionych usług.
Szczegóły na stronie internetowej: www.plus.pl

Adam Suchenek
Rzecznik prasowy sieci Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x