Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zostan gwiazdą reklamy

Zostan gwiazdą reklamy

Wczoraj, 25 lipca, ruszył casting do najnowszych spotów reklamowych Plusa. U boku Maćka Rocka zagra zwycięzca konkursu zamieszczonego na Facebooku. Od dziś do najbliższego wtorku, czyli do 30 lipca, trwa pierwszy etap konkursu, którego szczegółowe zasady internauci odnajdą na facebookowym fanpage’u Plusa (http://facebook.com/Plus). Aby wziąć w nim udział, należy odpowiedzieć na konkursowe pytanie oraz przesłać swoje zdjęcie. Spośród tych, którzy nadeślą odpowiedź zostanie wybrana grupa maksymalnie 70 osób, które dostaną zaproszenie na casting na aktora najnowszych spotów reklamowych Plusa, w których podobnie jak ostatnio zagra również Maciek Rock.

Z grupy zaproszonej do castingu organizatorzy wybiorą trzy osoby, które przejdą do etapu finałowego. Ich krótkie castingowe filmiki znajdą się na Facebooku i to dzięki nim internauci będą mogli wyłonić ostatecznego zwycięzcę konkursu. Nie tylko zagra on u boku Maćka Rocka w nowej reklamie Plusa lecz otrzyma także dodatkową nagrodę w postaci „szalonego dnia z Maćkiem Rockiem”. Fani Maćka i uczestnicy konkursowych zmagań będą mogli śledzić przebieg castingu na Facebooku i instagramie. Wszyscy głosujący na zwycięzcę konkursu mają szansę na wygranie nagrody w postaci nowoczesnego smartfona.

Za aplikację na Facebooka i działania w social media odpowiada agencja faceADDICTED, za realizację castingu i reklamy telewizyjnej z Maćkiem Rockiem i fanem marki Plus – agencja Young&Rubicam oraz dom produkcyjny TFP.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x