Liga Mistrzów i Liga Europy w telefonach sieci Plus

Każdy użytkownik i abonent sieci Plusa może za darmo oglądać na żywo mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA. Mecze dostępne są na żywo z poziomu darmowego portalu wap.plus.pl. Aby ogladać darmowe transmisje, należy poprawnie skonfigurować swój telefon. Konfigurację naszego telefonu znajdziemy TUTAJ.

wap.plus.pl to portal rozrywkowo-informacyjny dla osób, które nie lubią się nudzić.
Stoisz w kolejce, jedziesz autobusem, czekasz na przyjaciół lub jesteś na nudnym zebraniu, wejdź na portal w Twojej komórce wap.plus.pl!

Zobacz co masz w swoim telefonie.

Wiadomości z kraju i ze świata, gospodarka, notowania giełdowe, kursy walut, plotki, gry, edukacja. To i wiele więcej znajdziesz na portalu wap.plus.pl. wap.plus.pl to Twój prosty i szybki dostęp do najnowszych informacji i rozrywki. Zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz.

Łatwa nawigacja

Strony portalu komórkowego wap.plus.pl przygotowaliśmy tak, aby dopasowywały się do wyświetlacza Twojego telefonu. Ich przeglądanie jest łatwe i wygodne.

Dla wszystkich w Plusie!

Z portalu wap.plus.pl bez dodatkowych kosztów mogą korzystać wszyscy posiadający telefon w sieci Plus.

Nie musisz uruchamiać żadnej dodatkowej usługi, by przeglądać strony wap.plus.pl

Jak wejść na portal w telefonie:
– Wysyłając pustego SMS’a na numer 6565. W SMSie zwrotnym otrzymasz link do naszego portalu, na który należy kliknąć.
– Jeśli masz telefon Nokia, wystarczy, że naciśniesz i przytrzymasz przycisk “0” na klawiaturze Twojego telefonu.
– Jeśli masz inny telefon, wystarczy, że w menu telefonu klikniesz na ikonkę kuli ziemskiej lub inną podpisaną “Internet” lub “Usługi internetowe”.
– Następnie wpisz adres wap.plus.pl.

Źródło: Plus


Written by: Mariusz Burski

1 Comment Added

Join Discussion
  1. Artek 10-12-2010 |
    To supeer! dziękujemy bardzo. Akurat miałem takie problemy że nie miałem ten kanał na który szedł ten mecz w którym grała moja ulubiona drużyna i po prostu musiałem oglądać meczu przez internet.. Ale miałem taki przykład też że akurat jechałem z autobusem do domu i to dosyć długa droga więc nudziło mi się i chciałem obejrzeć jakiś mecz no i nie miałem okazji na to aby mógłbym to zrobić ale teraz już nie będę miał takich problemów.

Leave Your Reply