Nowe kioski Plusa

W ramach działań wspierających sprzedaż starterów prepaid w kioskach Polkomtel SA dokonał obrandowania 55 kiosków wolno stojących w 25 miastach na terenie całego kraju. Projekt brandingu przygotowała agencja CAM Media S.A., która nadzorowała również montaż zabudowy kiosków. Projekt wykorzystuje charakterystyczne dla marki Plus kolory: biały i zielony.

Elementy zabudowy kiosku wykonane są z blachy aluminiowej pokrytej wydrukiem. Kasetony zamontowane na dachach kiosków wykonano zgodnie z projektem stosowanym do produkcji kasetonów umieszczonych nad wejściem do punktów sprzedaży Plus, co pozwoliło uzyskać efekt synergii z dobrze rozpoznawanymi przez klientów salonami Plus.
Innowacyjnym elementem zabudowy kiosków jest ledowy wyświetlacz tekstowy, dający możliwość eksponowania komunikatów reklamowych dotyczących ogólnopolskiej oferty prepaid i komunikatów dotyczących lokalnych akcji promocyjnych.

Kioski te znajdują się m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu, Częstochowie, Opolu, Łodzi, Gliwicach, Sosnowcu i Szczecinie.

(ż) Plus, Informacja PrasowaWritten by: Maciej Bukała

4 komentarze Added

Join Discussion
 1. Piotr Kowalik 03-03-2011 |
  Te kioski od dawna są. Przed Bożym Narodzeniem dwa koło siebie pojawiły się w Poznaniu. Codziennie je mijam dwa razy. Na ekranie leci "Plusikowe nawet 200 zł w Simplusie" czy jakoś tak ;-)
 2. pasqal 03-03-2011 |
  Hoho, coś takiego to i w Lublinie w centrum stoi też od ładnych paru miesięcy. Wydaje mi się, że jest to odpowiedź na brandowane kioski Orange, których mimo wszystko jest zdecydowanie więcej, przynajmniej u mnie ;)
 3. Mariusz Burski 08-03-2011 |
  Widziałem taki jeden w Sosnowcu i jeden w Będzinie.
 4. Romek 11-03-2011 |
  Witam, znajomi posiadają kiosk w dobrej lokalizacji (przy dworcu PKP, przy głównej ulicy w mieście powiatowym powyżej 50'000 mieszkańców0 i są zainteresowani obrandowaniem PLUSA. Do kogo można się zgłosić? Proszę o pomoc.

Leave Your Reply