Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Album Red Lips przedpremierowo w serwisie Muzodajnia

Album Red Lips przedpremierowo w serwisie Muzodajnia

Już od czwartku 3 października będzie można przedpremierowo pobrać z serwisu Muzodajnia debiutancki album zespołu Red Lips „To co nam było”. Muzodajnia, czyli największy w Polsce serwis oferującego legalne pobieranie muzyki, objął patronat medialny nad tym wydawnictwem, którego premiera będzie miała miejsce 8 października. Płyta „To co nam było” to jedenaście autorskich utworów oraz dwa bonus tracki.

Pierwszy, tytułowy singiel promujący krążek został doceniony przez Ninę Terentiew nominacją do konkursu Trendy podczas festiwalu TOP Trendy 2013. Miesiąc później zdobył szczyty list przebojów, a jego oglądalność w serwisie youtube.com przekroczyła dziesięć milionów wyświetleń (http://www.youtube.com/watch?v=M-6Bj5GmUH4).

Drugi singiel, „Czarne i białe”, w zaledwie trzy tygodnie po premierze stał się najczęściej ściąganym utworem z Muzodajni. Do piosenki powstaje właśnie teledysk, którego premiera zbiegnie się z premierą płyty.

Red Lips zdradza także, że na albumie znajduje się jeszcze jeden singlowy utwór, a jego premierę artyści zaplanowali na koniec bieżącego roku.

red-lips

„Nad miksami oraz produkcją muzyczną płyty czuwali Łukasz Lazer i Ruda, dodatkowym wsparciem podczas sesji byli Piroman i Sopel, czyli nasza nieoceniona sekcja rytmiczna.” –

mówią muzycy zespołu. – „Teksty w większości napisała Ruda, w niektórych utworach wsparli ją przyjaciele grupy Roch Poliszczuk i Przemek Wałczuk, a za kompozycje odpowiada Łukasz Lazer.”
Materiał na debiutancką płytę Red Lips był gromadzony i rejestrowany od 2010 roku. Najbardziej charakterystyczne dla brzmienia zespołu elementy to przesterowane gitary, inteligentnie zaaranżowane melodie i charakterystyczny, zachrypnięty wokal frontwomen grupy Rudej.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x