Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Apple zapowiada konferencję na 9 marca. Szykujcie się na Apple Watch!

Apple zapowiada konferencję na 9 marca. Szykujcie się na Apple Watch!

Pamiętacie jeszcze o tym, że podczas premiery najnowszych iPhone’ów Tim Cook wspomniał o ich nowym „AjZegarku”? Jeśli tak, to wiedzcie, że jego premiera coraz bliżej!

Właśnie dzisiaj Apple rozesłał zaproszenie na konferencję, która odbędzie się 9 marca. Póki co nie mamy żadnych konkretnych informacji czego dokładnie będzie dotyczył event, ale możemy być pewni, że dowiemy się nieco więcej o inteligentnym zegarku od Apple, a przy okazji poznamy jego wszystkie wersje, datę premiery oraz dokładne ceny.

gsmarena_001
Jeśli uważnie śledziliście wrześniową konferencję, to wiecie, że zbyt wielu informacji o zegarku nie było dane nam usłyszeć, aczkolwiek niezwykle ciekawie temat rozwinął Kuba, dlatego też zapraszam do jego artykułu (informacje o zegarku na samym dole:)), który znajdziecie pod tym linkiem.

Czy czymś jeszcze może nas zaskoczyć gigant z Cupertino? Tego nie wiadomo, ale spodziewałbym się premiery odświeżonych modeli laptopów z serii MacBook, bądź też jakieś nowości, o której jeszcze nam nie wiadomo.

A co Wy sądzicie o inteligentnym zegarku Apple? Kupilibyście go? 🙂

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x