Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Impreza na piąte urodziny Muzodajni

Impreza na piąte urodziny Muzodajni

Już w najbliższą sobotę w Operze Leśnej w Sopocie, podczas drugiego dnia festiwalu TOP Of The TOP, odbędzie się wielki koncert z udziałem gwiazd obecnych na Muzodajni. To kulminacja jubileuszu piątych urodzin największego w Polsce serwisu oferującego legalne pobieranie muzyki. Jednocześnie operator sieci Plus, czyli właściciel Muzodajni, wprowadza oferty z Muzodajnią w Plus Abonament oraz Plus Mix.

Muzodajnia oficjalnie wystartowała 4 sierpnia 2008 r i koncert podczas Sopot TOP Of The TOP Festival jest kulminacją obchodów piątych urodzin serwisu. Użytkownicy serwisu już od miesiąca aktywnie w nich uczestniczą, biorąc udział w licznych konkursach na profilu Facebook (https://www.facebook.com/muzodajnia ), natomiast w sobotę będzie można się bawić przy wielkich przebojach takich gwiazd jak DJ Bobo, Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, Pectus, Honorata „Honey” Skarbek, Stereoliza, Liber i Natalia Szroeder, Sharon Doorson, Bracia, Arash, Kamaliya, Lemon oraz na specjalnym recitalu grupy Enej. Koncert będzie transmitowany na antenie Polsatu, a utwory wszystkich występujących w nim wykonawców można znaleźć na Muzodajnia.pl. Partnerami technologicznymi i dostawcami internetu LTE na potrzeby Sopot TOP Of The Top Festival są operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat.

Muzodajnia to największy w Polsce serwis oferujący legalne pobieranie muzyki. W przeciwieństwie do serwisów streamingowych, oferuje swoim klientom możliwość pobierania i zapisywania utworów oraz bez dodatkowych opłat przenoszenia między komputerem, telefonem komórkowym, odtwarzaczami mp3 oraz innymi nośnikami.

Piąte urodziny Muzodjani to również okazja do specjalnych promocji w ofertach sieci Plus. Z okazji urodzin serwisu można wybrać specjalnie przygotowaną ofertę, w której pobranie miesięcznie 25 utworów z biblioteki ponad 3,7 mln plików dostęnych na Muzodajni kosztuje zaledwie 5 zł i cena ta będzie stała przez cały czas trwania umowy. Oferta z Muzodajnią w Plus Mix jest już dostępna od środy 21 sierpnia, natomiast w Plus Abonament ruszy w piątek, 23 sierpnia.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x