Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Zmień internet domowy na Plusa

Zmień internet domowy na Plusa

Od 23 sierpnia wszyscy studenci i nauczyciele mogą skorzystać ze specjalnej promocji na internet w Plusie i zaoszczędzić nawet do 360 zł przez cały okres umowy! Wraz ze startem nowej promocji rozpoczyna się również kampania reklamowa pod hasłem „Zmień internet domowy na Plusa”. By skorzystać z promocji wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty i w zależności od wybranego planu cenowego można uzyskać rabat nawet do 15 zł miesięcznie.

W Plus Internet każdy dopasuje sprzęt i ofertę do swoich potrzeb a do wyboru są modemy i routery z abonamentem już od 14,90 zł i umową na 12 miesięcy lub 24 miesiące.

W promocji dla studentów i nauczycieli znalazł się także bardzo poręczny i wygodny tablet Samsung Galaxy Tab2 7.0. Ten markowy i nowoczesny tablet jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1 GHz, pracuje na systemie Android 4.0 oraz pozwala na korzystanie z internetu w technologii HSPA+. W ofercie Plusa dla studentów i nauczycieli dostępny będzie za 0 zł na start już od 49,90 zł miesięcznie.

internet-w-plusie-szybszy-od-neostrady

Osobom posiadającym już własny sprzęt np. tablet lub laptop i szukającym tylko dobrej oferty internetowej Plus poleca ofertę „tylko SIM”. W promocji tej można wybrać dowolny abonament już od 14,90 zł miesięcznie i podpisać umowę na czas nieokreślony, czyli bez „lojalki” wobec operatora!

Jednocześnie ze startem oferty dla studentów i nauczycieli rozpoczyna się kampania reklamowa „Zmień internet domowy na Plusa. Internet w Plusie szybszy od Neostrady”. Internet w technologii LTE już wielokrotnie udowadniał, że może być realną alternatywą wobec innych ofert internetu domowego i nie chodzi tylko o niską cenę proponowanych abonamentów (już od 14,90 zł), ale także o prędkości transferu danych. Według niezależnego portalu Speedtest.pl mierzącego prędkości uzyskiwane przez użytkowników u wszystkich dostawców internetu w Polsce, internet w Plusie jest szybszy od Neostrady oraz, co chyba nikogo już nie dziwi, zdecydowanie dystansuje pozostałych operatorów mobilnych (źródło: http://www.speedtest.pl/ranking_isp – ranking bazuje na pomiarach z okresu 23.06.-23.07.2013) .

Ranking ten daje świetne porównanie możliwości różnych dostawców i technologii internetu. Uzyskane wyniki to średnia ze wszystkich próbek testowych bez podziału na technologie dostępu. W przypadku Plusa jest to średnia prędkość wszystkich dostępnych łączy: LTE, HSPA/HSPA+, EDGE, GPRS.

„Poza wysoką prędkością przesyłania danych, niską ceną i stabilnością połączeń, oferujemy także możliwość nielimitowanego przeglądania stron www lub oglądania filmów na serwisach YouTube i ipla. To mocne arumenty, aby zastanowić się nad wymianą swojego obecnego internetu domowego na Plusa” – mówi Adam Toruński, Kierownik Działu Oferty Internet i Telewizja w Plusie. – „Sprzętem najbardziej przez nas polecanym do domu jest router LTE, który udostępnia sygnał internetu w całym mieszkaniu. Można go nabyć w cenie już od 1 zł. Nie zapominajmy też o tabletach oraz laptopach, które mamy w ofercie za 0 zł na start”

Zmień internet domowy na Plusa

Użytkownicy internetu Plusa mają więc bardzo dobry internet „domowy”, a dodatkowo dzięki największemu zasięgowi w Polsce mogą korzystać ze wszystkich zalet jego mobilności na przykład w podróży. W zasięgu internetu w Plusie znajduje się ponad 99% populacji naszego kraju, przy czym zasięgiem LTE jest objętych 54,31% mieszkańców Polski, a w zasięgu HSPA/HSPA+ 94,31%.

(ź) informacja prasowa Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x