Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

ipla dla iPada

W Apple App Store dostępna jest już najnowsza wersja aplikacji ipla na iPada, która została zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego tabletu. Wcześniej użytkownicy mogli korzystać z największej telewizji internetowej w Polsce, dzięki wersji przygotowanej pod telefon iPhone.

Na użytkowników czeka nowy interfejs, w którym do informacji tekstowych dodane zostały grafiki, jak również dużo udoskonaleń i ciekawych rozwiązań. Wprowadzona została wyższa jakość, teraz materiały będzie można oglądać w jakość telewizyjnej SD. Aplikacja ipla na iPada daje dostęp do bazy ponad 18 tysięcy materiałów wideo, w tym programów telewizyjnych, seriali i serwisów informacyjnych. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń mobilnych mamy możliwość pobierania plików VOD do wersji off-line.

Dodane zostały również dwie nowe kategorie: popularne wideo oraz popularne kategorie. Nowa wersja aplikacji daje możliwość użytkownikowi zdecydować, która z 7 kategorii jest dla niego najbardziej atrakcyjna, poprzez wybranie własnej kolejności wyświetlanych pozycji. Dla wygody użytkowania przybudowany został również ekran polecane. Aby użytkownik w łatwy i przejrzysty sposób mógł zarządzać swoim kontem dodana została zakładka – Moja ipla, dzięki niej w prosty i przejrzysty sposób można zarządzać swoimi danymi oraz konfiguracją aplikacji.

(ź) ipla


Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x