Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

iPlus CDMA w sprzedaży od 29 marca

Od wtorku 29 marca we wszystkich punktach sprzedaży sieci Plus dostępna będzie oferta iPlus CDMA. Nowa oferta umożliwia dostęp do szybkiego internetu drogą radiową na terenach słabo zurbanizowanych, na których nie ma „kablowego” internetu stacjonarnego.

iPlus CDMA dostępny jest w trzech atrakcyjnych taryfach z wysokimi limitami danych do wykorzystania, a dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy od aktywacji dokonanej w godzinach między 24:00 a 9:00 rano limity te nie obowiązują i z internetu można korzystać bez żadnych ograniczeń.

Każdy nowy klient może skorzystać z opcji „weź na próbę”, by przez siedem dni przetestować i osobiście przekonać się, jak działa nowy internet w Plusie. Jeśli z jakiegoś powodu oferta nie spełni oczekiwań, można oddać modem i rozwiązać umowę, nie ponosząc kosztów rezygnacji. Dotychczasowi klienci iPlus mogą wypróbować iPlusa CDMA bez żadnych dodatkowych kosztów, a po podpisaniu umowy przez pierwsze dwa miesiące korzystają z niego za darmo.

Do obsługi iPlus CDMA oferowane są do wyboru trzy terminale:
– dwa modemy podłączane do komputera przez port USB w cenie 99 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w dwóch pozostałych,
– router, który umożliwia korzystanie z internetu przez WLAN lub port Ethernet w cenie 149 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w pozostałych.

iPlus CDMA oferuje szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu. Pozwala to na swobodne korzystanie ze wszystkich zasobów Internetu, m.in: przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty, oglądanie filmów (np. na YouTube), słuchanie radia internetowego, granie w gry sieciowe, pobieranie plików czy korzystanie z komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype).

iPlus CDMA obejmuje obecnie zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku dostępny będzie 80% ludności na 74% powierzchni Polski. Jest to uzupełnienie oferty mobilnego internetu iPlus. Dotychczas z dostępu do internetu w sieci Plus z prędkością do 7,2 Mb/s mogą korzystać mieszkańcy ponad 2000 miejscowości na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% populacji, a wdrożona w grudniu 2009 technologia HSPA+ w standardzie do 21 Mb/s dostępna jest już w 140 miastach.

Szczegóły oferty na www.iplus.pl.

 

Źródło: Plus

 

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x