Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Mariaż komórki z bankomatem Euronetu

Można już wypłacać pieniądze ze SkyCash (system płatności przez telefon komórkowy) bez użycia karty w bankomatach sieci Euronet na terenie Polski. Z rozwiązania mogą korzystać wszyscy posiadacze telefonów komórkowych z dostępem do Internetu.

Środki zgromadzone lub przesłane przez SkyCash można wypłacać w dowolnym bankomacie sieci Euronet na terenie całej Polski. Wypłaty dokonuje się bez użycia karty bankomatowej. Nadawca i odbiorca transferu nie muszą mieć nawet konta w banku. Jedynym warunkiem jest dysponowanie telefonem komórkowym z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash.

Do transakcji nie potrzeba karty bankomatowej, wystarczy zainstalowana w komórce darmowa aplikacja SkyCash. – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland SA. Zaletą rozwiązania jest intuicyjność i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa – dodaje Mazurkiewicz.

Współpraca ze SkyCash jest kolejnym elementem realizowanej przez nas strategii biznesowej, zgodnie z którą bankomaty to wielofunkcyjne urządzenia, gdzie użytkownik może już dzisiaj wypłacić gotówkę bez użycia karty bankomatowej – powiedziała Zuzanna Smolarek-Wójcik, Marketing Manager w Bankomat24/Euronet.

Pieniądze w SkyCash przesyłane są natychmiast, niezależnie od pory czy dnia tygodnia, co stanowi znaczącą przewagę w stosunku do zwykłych przelewów bankowych. Proces wypłaty gotówki z bankomatu Euronetu jest szybki i intuicyjny. Należy wybrać opcję wypłaty bez karty SkyCash, wygenerować w telefonie jednorazowy kod wypłaty oraz w wybranym bankomacie wpisać kod i kwotę wypłaty. Odbiór pieniędzy użytkownik zatwierdza indywidualnym PIN-em, którym potwierdza transakcje w SkyCash. Możliwość natychmiastowego przelewu pieniędzy pomiędzy telefonami komórkowymi i wypłaty gotówki w bankomatach na terenie całej Polski to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidulanych, jak i biznesu. Zainteresowane nim mogą być zarówno handel, jak i usługi, w tym aukcje internetowe, organizatorzy konkursów, loterii i programów lojalnościowych, ze względu na szybkość i niezawodność dystrybucji gotówki.

Bankomaty Euronetu już od dawna oferują cały szereg usług, oprócz typowej wypłaty pieniędzy kartą – powiedział Bartosz Olszewski, Sales Manager w Bankomat24/Euronet. W krajach europejskich, będącymi liderami tego trendu, w bankomatach można zrealizować blisko 70 różnych usług finansowych, podczas gdy w Polsce zaledwie kilka. Liczymy, że tak intuicyjne rozwiązanie jak SkyCash będzie zachęcać Polaków do odkrywania możliwości oferowanych przez bankomaty – dodaje Olszewski.

Źródło: Euronet

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x