Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Tablet 3D od LG dostępny w sieci Plus

LG Swift TAB, pierwszy na świecie tablet z możliwością rejestrowania w 3D, trafił na polski rynek. Dzięki swym optymalnym rozmiarom zapewnia większą wygodę w korzystaniu, tworzeniu oraz dzieleniu się multimediami. Oparty na dedykowanym tabletom systemie operacyjnym Android Honeycomb firmy Google oraz wyposażony w dwurdzeniowy procesor, jest wyjątkowo szybki i wydajny, stanowiąc znakomitą ofertę zarówno dla biznesu jak i wszystkich pasjonatów nowych technologii.

„Gdy chcesz flirtować, to musisz pracować, gdy przestajesz pracować, okazuje się, że nie ma z kim flirtować” pisał niegdyś Stefan Kisielewski, wskazując, że zawsze coś musi nie wyjść według zasady „ogólnej niemożności”. Na rynku tabletów, reguła ta przejawia się w tym, że są one zbyt duże, aby zapewnić komfort w podróży, lub zbyt małe, aby zagwarantować optymalną powierzchnię wyświetlania. LG Swift TAB jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów.

Zostań reżyserem w 3D
Swift TAB od LG wprowadza użytkowników w niesamowity świat multimediów 3D. Nakręcone kamerą filmy w trójwymiarze można następnie wyświetlić na ekranie telewizora 3D w rozdzielczości HD 720p za pośrednictwem portu mini HDMI lub umieścić w dedykowanym portalu YouTube 3D. Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie niesie ze sobą technologia trójwymiarowego obrazu warto skorzystać z TV LG Cinema 3D, który nagrane filmy 3D wyświetli dla całego grona znajomych i przyjaciół.

Swift TAB może posłużyć również jako odtwarzacz multimedialny, a zgromadzone na nim filmy, zdjęcia, użytkownicy mogą przesyłać i oglądać w rozdzielczości Full HD 1080p na telewizorze.

Niech moc będzie z wami
Dzięki dużej mocy obliczeniowej, zapewnionej przez dwurdzeniowy procesor NVIDIA Tegra 2 o częstotliwości 1 GHz, przeglądanie stron internetowych przebiega bez opóźnień, a aplikacje uruchamiają się bardzo szybko. Tablet wyposażony jest w system operacyjny Android 3.1 Honeycomb. Najnowsza platforma Google, zoptymalizowana pod kątem tabletów, rzeczywiście sprawia, że korzystanie z tego urządzenia jest łatwe i przyjemne. Android 3.1 obsługuje wyższe rozdzielczości i aplikacje opracowane specjalnie z myślą o tabletach, takie jak Google Google Maps 5 i Google Talk. Ponadto czyni obsługę łatwiejszą, oferując bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, przypominający interfejs komputera osobistego. Właściciele tabletu mogą bez problemu sprawdzić poranną prasę, pocztę email, prognozę pogody, czy kupić bilet na samolot.

Mobilność w każdym calu
LG Swift TAB posiada ekran o przekątnej 8,9 cala i szerokości 149,4 mm, a waży jedynie 630 gram, co czyni go bardziej mobilnym i wygodnym w użytkowaniu. Dzięki tym wymiarom można go wygodnie trzymać jedną ręką, schować w dowolnym miejscu i z łatwością wsunąć do małej teczki. Użytkownicy nie tracą przy tym wysokiej jakości obrazu. Rozdzielczość 1280 x 768 WXGA zapewnia wyjątkowo realistyczne obrazy wyświetlane w pełnym formacie panoramicznym.

Wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi sprawiają, że może ono towarzyszyć właścicielowi niemal cały dzień, w każdej sytuacji. Kamera po stronie wyświetlacza oraz specjalna funkcja umożliwiają przeprowadzanie wideokonferencji, a złącze do ładowarki samochodowej sprawia, że może on posłużyć jako nawigacja. Tablet pozwala także na zabawę w gronie przyjaciół i rodziny.

Zaawansowanych i standardowych graczy ucieszy szeroki wybór gier dostępnych w jakości porównywalnej z grami na konsole, które można pobrać przy użyciu aplikacji Tegra Zone, płynnie obsługiwanej na tablecie LG Swift TAB.

Produkt dostępny jest już na rynku otwartym oraz u operatora Plus GSM w ofercie biznesowej.

Źródło: LG

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x