Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Mobilny darmowy Facebook w ofercie MixPlusa!

Najpopularniejszy portal, który pozwala ludziom z całego świata być w stałym kontakcie – teraz bezpłatnie w ofercie MixPlusa. Dostęp do profilu w każdym miejscu i w każdych okolicznościach zapewnia Samsung Delphi B3410 z dotykowym ekranem i klawiaturą Quwerty oraz darmowym mobilnym dostępem do Facebooka w ofercie MixPlus. Teraz w każdym momencie możesz powiedzieć znajomym, gdzie jesteś, i sprawdzić, co oni porabiają – szybko, łatwo i przyjemnie.

MixPlus z darmowym dostępem do mobilnego Facebooka pozwala zupełnie za darmo i bez ograniczeń oglądać i komentować zdjęcia, statusy, aktualności i prowadzić dyskusje przez komórkę.
Co należy zrobić, żeby skorzystać z Facebooka za darmo w komórce?
1. Zarejestruj się na www.facebook.com
2. Skonfiguruj automatycznie swój telefon, aby prawidłowo i za darmo korzystać z promocji.
3. Wejdź przez swój telefon bezpośrednio na stronę wap.plus.pl/facebook lub m.facebook.com. Możesz wejść również na wap.plus.pl i tam kliknąć w ikonkę lub baner, które przeniosą cię na odpowiednią stronę.

Od 8.03 do 28.03.br. promocji towarzyszyć będzie kampania obejmująca telewizję, stacje radiowe, Internet, działania niestandardowe, a także BTL. Kreację przygotowała agencja PZL, a media zaplanował i kupił dom mediowy Media Direction.
Więcej informacji na www.plus.pl
Promocja z darmowym Facebookiem trwa od 1.03 do 31.03.br.
Po jej zakończeniu nadal będzie można korzystać z nielimitowanego dostępu do mobilnego Facebooka. Wystarczy aktywować jeden z 3 pakietów (koszt od 1 do 5 zł).

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x