Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowa oferta Plus na Kartę – Oficjalny Komunikat Prasowy

Od 17 maja użytkownicy Plusa na Kartę mogą korzystać z nielimitowych rozmów w sieci za jedyne 29 gr za cały dzień lub z nielimitowanych SMSów w sieci za 39 gr za dzień. Od 1 lipca Plus wprowadzi również roczną ważność konta na kartę, automatycznie przedłużaną o 365 dni po każdym doładowaniu.

Plus na Kartę wprowadza zupełnie nowe, unikalne rozwiązanie pozwalające za grosze na korzystać przez cały dzień z telefonu w Plusie bez limitu. Możliwe to jest po wybraniu profilu najlepiej pasującego do sposobu używania telefonu:

  • Nielimitowane rozmowy w Plusie – jeśli się dużo rozmawia,
  • Nielimitowane SMS-y w Plusie – jeśli dużo SMSuje.

PROFIL

Co dostajesz

Koszt

Aktywacja

Nielimitowane rozmowy w Plusie

29 gr za cały dzień rozmów w Plusie (promocja do 24 lipca, później 69 gr)

1,5 zł (jednorazowa opłata za włączenie profilu)

*136*11*01# i naciśniecie przycisku „zielona słuchawka”

Nielimitowane SMS-y w Plusie

39 gr cały dzień SMS-owania w Plusie

1,5 zł (jednorazowa opłata za włączenie profilu)

*136*11*02# i naciśniecie przycisku „zielona słuchawka”

W Nielimitowanych rozmowach w Plusie klient płaci za usługę tylko wtedy, gdy z niej korzysta – jeśli nie wykona połączenia do Plusa, to opłata tego dnia nie zostanie pobrana. Miesiąc rozmów w sieci to koszt maksymalnie 8,70 zł, i to tylko w sytuacji gdy codziennie wykonane jest połączenie na telefon w Plusie. Jest to najatrakcyjniejsze nielimitowane rozwiązanie na rynku i prawdziwe rozmowy za grosze!

Nielimitowane SMS-y w Plusieto cały dzień SMSowania za grosze. Opłata za usługę jest pobierana tylko w przypadku wysłania SMSa do sieci Plus. Jeśli SMS do Plusa nie zostanie wysłany, to tego dnia opłata nie będzie pobrana.

Można aktywować także dodatkowe usługi obniżające koszty użytkowania telefonu:

  • SMSy do wszystkich sieci za 3 gr – opłata za usługę wynosi 5 zł za miesiąc,
  • Wybrane Numery w Plusie, czyli nielimitowane rozmowy z 5 numerami w Plusie za 0 zł za minutę – opłata miesięczna za 5 numerów wynosi 10 zł,

Usługi te są ważne przez 31 dni od włączenia i automatycznie przedłużane na kolejny miesiąc. Na dwa dni przed upływem terminu będzie wysłana informacja przypominająca o przedłużeniu usługi.

Posiadacze Plusa na Kartę mogą również skorzystać z usługi Pakiet internetowy 2 zł Non Stop, czyli z pakietu internetowego 100 MB do wykorzystania w ciągu doby, za który opłata wynosi 2 zł.

W nowej taryfie Plus na Kartę dostępne są również wszystkie pakiety internetowe Non Stop: 100 MB za 7 zł, 150 MB za 9 zł i 500 MB za 15 zł. Pakiety te posiadają tzw. mechanizm lejka, czyli po wykorzystaniu pakietu może spaść prędkość transferu, ale użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych.

Podstawowa stawka opłat w nowej ofercie Plus na Kartę to:

  • 29 gr/min – za połączenia do wszystkich dużych sieci,
  • 19 gr/SMS – za SMS do wszystkich sieci.

Dotychczasowi użytkownicy Plusa na Kartę mogą korzystać z nowej oferty włączając ją kodem: *147*11# i naciśnięcie przycisku „zielona słuchawka”. Jednorazowa opłata za włączenie nowych taryf wynosi 3 zł.

Więcej informacji na www.plus.pl

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x