Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

[Aktualizacja] Polkomtel wybuduje infrastrukturę telekomunikacyjną na Stadionie Narodowym w Warszawie na Euro 2012?

Operatorzy komórkowi podzielili między siebie 4 stadiony, na których wybudują infrastrukturę telekomunikacyjną dostępną dla konkurentów. Najbardziej prestiżowy Stadion Narodowy w Warszawie, przypadnie najprawdopodobniej Polkomtelowi – dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Play „wylosował” stadion w Poznaniu. (…) Nie wiadomo jednak jako skończy się ten projekt. Nie wszystkim podobają się ustalenia i przydział stadionów. Największe emocje wzbudza oczywiście stadion Narodowy. Ach ten prestiż… – napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik P4.

P4 ma zająć się stadionem w Poznaniu, a Centertel – we Wrocławiu. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że Gdańsk przypadł PTC, a Warszawa Polkomtelowi, choć może to jeszcze nie być finalny podział prac.

Centertel zrealizuje infrastrukturę na stadionie we Wrocławiu, która będzie dostosowana dla użytku do wszystkich operatorów z grupy międzyoperatorskiej – mówi TELEPOLIS.PL Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

[Aktualizacja] Polkomtel przysłał sprostowanie do opublikowanej przez TELEPOLIS.PL wiadomości dotyczącej budowy dostępnej dla konkurencji infrastruktury na 4 stadionach, gdzie rozgrywane będą mecze Euro2012.

Informujemy, że tekst jaki ukazał się w portalu Telepolis.pl w dniu 30 lipca 2010 r. pt. Operatorzy podzielili się stadionami zawiera nieprawdziwe informacje.

Nic nie wiemy na temat jakiegokolwiek porozumienia. Polkomtel nie uczestniczy i nie będzie uczestniczył w jakichkolwiek porozumieniach, zmowach mających na celu podział rynku.

Dariusz Matuszak
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej
Polkomtel S.A.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x