Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Potrójny zysk w Plusie

Obecni abonenci komórkowej sieci Plus przedłużający swoją umowę mogą skorzystać z nowej oferty operatora – w zamian otrzymają unikatowy mega pakiet minut oraz benefit od partnera.
W ramach promocji „Zostańmy razem – Pakiet korzyści z taryfami Syberyjskimi” abonenci przedłużający umowy
otrzymają trzy korzyści. Wybierając jedną z sześciu taryf Syberyjskich, oprócz minut w abonamencie klient premiowany jest dodatkowym pakietem od 400 do 1800 minut do wszystkich sieci na dwa lata.

Drugą korzyścią jest bezpłatne korzystanie jednego wybranego pakietu przez 9, 12, 18 lub 24 miesięcy (w zależności od wybranej taryfy): Wszyscy (od 30 do 70 minuty do wszystkich sieci), Wszyscy w Plusie (od 30 do 600 minut na połączenia z wszystkimi numerami w sieci Plus), Wieczory i Weekendy w Plusie (od 50 do 1800 minut), 5 Numerów w Plusie i na stacjonarne (od 100 do 3,5 tys. minut), Wybrany Numer Plusie (od 200 minut do „bez limitów).

Trzecia korzyść to specjalne oferty
partnerów Plusa nawet o kilkaset złotych tańsze. Abonent
ma do wyboru m.in. abonament Promedis i Medycyny Rodzinnej, który uprawnia do kilkudziesięciu różnych zabiegów i badań oraz nieograniczonej ilości konsultacji z lekarzami 10 specjalizacji; ubezpieczenie OC lub pakiet
OC i AC w Allianz Direct nawet do 500 zł tańsze.

źródło: media2.pl

Więcej informacji na stronie operatora.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x