Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Promocyjny Plan Cenowy Bezlik w Plusie

Jak już informowaliśmy od 1 wrzesnia br. Plus wprowadza nową ofertę dla abonentów. Abonent może wybrać jeden z promocyjnych planów cenowych: „Bezlik i kupić aparat telefoniczny po promocyjnej cenie.

Abonent może wybrać jeden z promocyjnych planów cenowych: Bezlik 29, Bezlik 39, Bezlik 59, Bezlik 79, Bezlik 99, Bezlik 199, Bezlik 299 zgodnie z tabelą poniżej:

Abonent w ramach Promocji, może wybrać w momencie zawierania Umowy JEDNĄ dodatkową usługę promocyjną zgodnie z poniższą specyfikacją:

    a. Promocyjny Pakiet minut do wszystkich sieci (Usługa „Pakiet minut do wszystkich sieci”),
    b. Promocyjny Pakiet minut do własnej sieci (Usługa „Pakiet minut do wszystkich w Plusie”),
    c. Promocyjna Usługa połączeń do 5-ciu wybranych numerów (Usługa „Bezlik do 5-ciu w Plusie”),
    d. Promocyjna Usługa połączeń (Usługa „Bezlik Rozmów”).

Wybrana Usługa promocyjna zostanie automatycznie aktywowana w momencie aktywacji karty SIM. Abonent nie ma możliwości zmiany raz wybranej w chwili zawarcia Umowy usługi promocyjnej.

Usługa „Bezlik rozmów”: Po aktywacji dodatkowej Usługi „Bezlik Rozmów” Abonent po uiszczeniu opłaty za pierwsze 60 sekund krajowego połączenia głosowego do sieci Plus nie będzie obciążany opłatą za dalszą część połączenia, bez względu na czas jego trwania. Kolejne minuty połączenia nie pomniejszają liczby minut wliczonych w abonament, liczby minut w Usługach „Pakiet minut do wszystkich w Plusie” oraz „Pakiet minut do wszystkich sieci”.

„Pakiet minut do wszystkich w Plusie”: w ramach „Pakietu minut do wszystkich w Plusie” Abonent otrzymuje w każdym okresie rozliczeniowym dodatkową liczbę minut.

Usługa „Bezlik do 5-ciu w Plusie”: Abonent ma możliwość zdefiniowania od jednego do maksymalnie pięciu wybranych numerów w sieci Plus, w ramach usługi „Swojaki” z którymi może wykonywać nielimitowaną liczbę nieodpłatnych krajowych połączeń głosowych w dowolnym dniu tygodnia i o każdej porze dnia.

Źródło: Telix.pl

Warto dodać, że minuty w abonamencie można wykorzystać do wszystkich sieci, także Play. Minuty wymienne są na wiadomości SMS do wszystkich sieci w stosunku 1:1, a niewykorzystane minuty przechodzą na okres 3 miesięcy.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x