Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

S4E Autoryzowanym Partnerem Serwisowym Riverbed

S4E, dystrybutor zaawansowanych rozwiązań do składowania, archiwizacji, ochrony i bezpieczeństwa danych, wyłączny dystrybutor rozwiązań marki Riverbed w Polsce, uzyskał członkostwo w elitarnym programie Riverbed® Authorized Support Partner (RASP). Udział w programie pozwoli firmie S4E podnosić kompetencje w zakresie świadczonych usług serwisowych, jak również zbudować bliższe relacje z klientami. Dzięki dostarczonej przez S4E wartości dodanej w usługach i serwisie, partnerzy i klienci będą mogli w pełni wykorzystać potencjał rozwiązań marki Riverbed.

Firma Riverbed oferuje najszerszą i najbardziej skalowalną gamę rozwiązań do optymalizacji działania sieci rozległych WAN, które w prosty sposób mogą być implementowane i wykorzystywane przez dowolnej wielkości organizacje. W ofercie firmy znajdują się systemy: optymalizacji WAN, przyśpieszania działania aplikacji i narzędzia pomocne w konsolidacji zasobów w sieciach rozległych. Rodziny produktów Riverbed Steelhead oraz Steelhead Mobile umożliwiają szybsze działanie aplikacji, pozwalają lepiej wykorzystać istniejące pasmo sieci i dostarczają narzędzia do analizy i optymalizacji ruchu w sieci.

Riverbed, aby umożliwić firmom działalność w formie partnera serwisowego, wprowadziła program RASP, który umożliwia świadczenie wsparcia swoich klientów na poziomach L1 i L2. Program RASP jest dostępny wyłącznie dla wieloletnich partnerów w sprzedaży produktów marki Riverbed, którzy są w stanie świadczyć usługi serwisowe 24/7 dla poziomów L1 i L2.

“Program sieci partnerskiej jest zbudowany zgodnie z założeniem, by każdy element łańcucha sprzedaży wygrywał – nasi partnerzy, klienci i Riverbed. Dzięki specjalizacji RASP, partnerzy nie tylko zyskują na sprzedaży, ale także dostarczają większą wartość dodaną do infrastruktury IT.” – powiedział Scott Downie, wiceprezydent ds. serwisu na świecie w Riverbed. „Włączyliśmy do naszej sieci serwisowej usługi partnerów, aby skupić się na tym, co robimy najlepiej – dostarczaniu doskonałego rozwiązania do optymalizacji sieci rozległych.”

„Dzięki członkostwu w programie Riverbed® Authorized Support Partner będziemy mogli lepiej i szybciej służyć pomocą naszym klientom, rozwiązywać ich ewentualne problemy oraz wspierać każdego dnia.” – powiedział Mateusz Olszewski, Product Manager Riverbed w S4E.

Źródło: S4E

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x