Złote Anteny Świata Telekomunikacji dla Polkomtel SA

wpis w: Plus+ | 0

We wtorek 6 marca br. podczas Wielkiej Gali Polskiej Gospodarki zorganizowanej w trakcie Polskiego Kongresu Gospodarczego Polkomtel SA wyróżniony został prestiżowymi nagrodami branżowymi – Złotymi Antenami Świata Telekomunikacji 2012, które laureatom wręczyła Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Magdalena Gaj.

W kategorii Wydarzenie Roku za największą transakcję na polskim rynku telekomunikacyjnym i konsekwentne budowanie grupy telekomunikacyjnej oraz wizję i wyobraźnię zmieniającą świat Złotą Antenę Świata Telekomunikacji 2012 otrzymał Prezes Zygmunt Solorz-Żak za zakup Polkomtela.

Polkomtel SA otrzymał Złote Anteny Świata Telekomunikacji 2012 w kategoriach Produkt Roku oraz Usługa Roku.

Za Produkt Roku uznano PMR CDMA jako rozwiązanie mobilne dla biznesu. System Cyfrowej Łączności Dyspozytorskiej (PMR CDMA) to najbardziej zaawansowane i kompleksowe rozwiązanie trankingowe, całkowicie niezależne od publicznej sieci GSM/UMTS, dostępne w Polsce wyłącznie w sieci Plus. Cechy użytkowe systemu czynią go idealnie dostosowanym pod względem jakości i niezawodności do potrzeb najbardziej wymagających klientów instytucjonalnych i biznesowych.

W kategorii Usługa Roku wyróżniono Polkomtel wspólnie z Cyfrowym Polsatem wyróżniony wdrożenie najnowszej na świecie technologii transmisji danych LTE 1800, dzięki której prędkości w mobilnym internecie wynoszą już do 100 megabitów na sekundę. Wdrożenie LTE otwiera nowe możliwości dla użytkowników mobilnego internetu i przyczynia się do stałego polepszania jakości i prędkości transmisji danych w sieciach mobilnych i stacjonarnych.

Polkomtel SA otrzymał także wyróżnienie w kategorii Kampania Promocyjna Roku za kampanię „Daj o Siebie zadbać”.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments