Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

IPLA w specjalnej ofercie na smartfonach i tabletach wPlusie

IPLA w specjalnej ofercie na smartfonach i tabletach wPlusie

Od 3 września klienci Plusa mogą oglądać telewizję online na smartfonach i tabletach, dzięki możliwości korzystania z zasobów największej polskiej telewizji internetowej IPLA w ramach dedykowanych pakietów. Usługa dostępna jest w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo do końca września oglądanie materiałów IPLA nie będzie zmniejszać internetowego pakietu danych użytkownika.
IPLA w Plusie to siedem kanałów sportowych live, pietnaście kanałów telewizji online, możliwość nielimitowanego pobierania materiałów na telefon i tablet i korzystania z nich w trybie offline, a wszystko w jakości HD i co ważne – bez reklam.

ipla-plus

Usługa dostępna jest w trzech pakietach, a aktywacji można dokonać w dedykowanej aplikacji IPLA dla systemu Android. Pakiety, ważne przez 30 dni, przedłużane są automatycznie za pomocą płatnej wiadomości SMS

tabela ipla

IPLA jest aplikacją zainstalowaną na smartfonach i tabletach dostępnych w sieci Plus, natomiast klienci posiadający jej starszą wersję mogą dokonać aktualizacji do najnowszej, korzystając ze sklepu Google Play.
Dzięki nowej ofercie można oglądać to, co się chce, wtedy, gdy ma się na to czas i to bez żadnych ograniczeń – również na smartfonie i tablecie!

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x