Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Plus Camerimage – podpisz umowę i odbierz bilety na festiwal!

W dniach 24 listopada – 1 grudnia Bydgoszcz zamieni się w stolicę światowego kina, goszcząc wybitnych przedstawicieli branży filmowej oraz pozwalając uczestnikom festiwalu zapoznać się z najnowszymi produkcjami z całego świata. W tym roku będzie to jubileuszowy 20 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych PLUS CAMERIMAGE. Kolejny już rok sponsorem tytularnym Festiwalu jest operator sieci Plus, który zapewnia infrastrukturę techniczną i jest dostawcą internetu LTE na potrzeby festiwalu.

Plus Camerimage jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjęć filmowych, a w jury licznych festiwalowych konkursów zasiądą znane osobistości świata kina. Joel Schumacher, reżyser „Upadku”, „Klienta” i „Czasu zabijania”, będzie przewodniczył pracom Jury Konkursu Głównego. Na czele Jury Konkursu Etiud Studenckich stanie Alan Parker, słynny brytyjski reżyser, autor takich filmów jak „Midnight Express”, „Harry Angel” oraz „Evita”. Natomiast Jury Konkursu Debiutów Reżyserskich znajdzie się pod wodzą Rogera Spottiswoode’a, kanadyjskiego twórcy, który podpisał się między innymi pod jednym z filmów o Jamesie Bondzie – „Jutro nie umiera nigdy”. Poza tym na festiwalu odbędą się także retrospektywy filmów Nestora Almendrosa oraz Zygmunta Samosiuka, przeglądy nowego kina irlandzkiego i łotewskiego oraz mnóstwo innych filmowych atrakcji.

Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych to znakomita uczta filmowa dla każdego kinomana, dlatego operator sieci Plus przygotował specjalną promocję dla abonentów swojej sieci. Od 15 listopada br. klienci, którzy w Salonie Plusa w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 65 podpiszą lub przedłużą umowy w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix z abonamentem nie mniejszym niż 59,90 zł, otrzymają 2 bilety na seanse filmowe w terminie 24.11-1.12.2012 r, organizowane w Operze Nova w Bydgoszczy podczas Festiwalu Filmowego Plus Camerimage.

Sponsor tytularny Festiwalu, operator sieci Plus, zapewnia w tym roku infrastrukturę techniczną i jest dostawcą internetu LTE na potrzeby organizatorów (Biuro Festiwalowe oraz Biuro Prasowe). Również uczestnicy Festiwalu będą mogli sprawdzić działanie technologii LTE na specjalnych stanowiskach testowych z tabletami i w strefach WIFI LTE w bydgoskiej Operze Nova.

Więcej informacji na temat Plus Camerimage jest na http://www.pluscamerimage.pl/

Źródło: Plus

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x