Plus Blog

Oferta w Plusie, Telefony, Telekomunikacja, Testy Telefonów, LTE

Nowe pakiety internetowe w roamingu w Plusie

Nowe pakiety internetowe w roamingu w Plusie

Plus wprowadził nowe pakiety internetowe w roamingu, które pozwolą optymalizować wydatki na transmisję danych za granicą – w szczególności na obszarze Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii i USA. Nowe pakiety uruchomiono tuż przed feriami zimowymi ze szczególną dedykacją dla osób spędzających czas na nartach w regionie alpejskim.

Nowe pakiety Internetu mobilnego w roamingu dostępne są w dwóch opcjach:

·         Pakiet Atlantycki – obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Islandię i Lichtenstein oraz dodatkowo Szwajcarię i USA.

·         Pakiet Orientalny – obejmujący najpopularniejsze kraje Europy Wschodniej oraz Bliskiego i Dalekiego Wschodu: Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan, Egipt, Turcja, Izrael, Chiny, Hong Kong, Tajwan, Kambodża, Korea Południowa, Tajlandia, Wietnam oraz Nowa Zelandia i sieć operatora Softbank Japonia

Do wyboru są pakiety w następujących cenach:

Cena

Pakiet Atlantycki

Pakiet Orientalny

15 zł

(12,19 zł + VAT)

100 MB

10 MB

30 zł

(24,39 zł + VAT)

250 MB

25 MB

50 zł

(40,65 zł + VAT)

500 MB

50 MB

90 zł

(73,17 zł + VAT)

1 GB

100 MB

200 zł

(162,6 zł + VAT)

2,5 GB

250 MB

350 zł

(284,55 zł + VAT)

500 MB

Pakiet pozwala na realizowanie transmisji danych także w technologii LTE, która dla klientów Plusa dostępna jest w Holandii (KPN), Hiszpanii (Vodafone) i w Niemczech (Vodafone). Jeszcze tej zimy planowane jest uruchomienie Internetu LTE w roamingu również w Szwajcarii, Austrii, Włoszech i Francji.

Pakiety ważne są przez pełny cykl bilingowy. Po wykorzystaniu MB dostępnych w pakiecie opłaty za dalsze korzystanie z transmisji danych będą naliczane zgodnie z cennikiem właściwym dla oferty, z której korzysta klient, chyba, że posiada on inny pakiet internetowy w roamingu.

Z oferty pakietów mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi posiadający abonament w Plusie.

Udostępnij

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x