Przecieki na temat Google Nexus 9 by HTC

wpis w: Android, News, Plus+, Tablety | 0

Po konferencjj Google I/O 2014 pojawiły się przypuszczenia na temat zakończenia przez Google serii Nexus na rzecz Android Silver. Wiele osób nadal głęboko wierzy w to, że seria high-endowych tabletów i smartfonów pozostanie jeszcze na rynku, ale nie o tym tutaj mowa. W tym artykule zajmiemy się Nexusem 9, za którego produkcję odpowiada HTC. Zapraszam do czytania. ☺

O tablecie, który miałby zastąpić Nexusa 7 słyszymy już od 2013 roku. Nowy produkt HTC ma zostać wyposażony w procesor NVIDIA Tegra K1 Denver posiadający dwa rdzenie zgodne z 64-bitową archtekturą ARMv8 oraz układ graficzny ze 192 (!) procesorami strumieniowymi Kepler. Tablet zostanie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 8,9″ co w połączeniu z rozdzielczością 2048×1440 pikseli będzie zapewniało świetny obraz!

nexus9Tablet osiąga naprawdę niesamowite wyniki w benchmarku, co widać powyżej. Urządzenie będzie wyposażone w LTE, głośniki stereo oraz 8 megapikselową kamerę. W tablecie nie zabraknie nam pamięci, ponieważ do naszej dyspozycji będą dwie opcje – 16 i 32gb. Oczywiście system to najnowszy Android L i to właśnie podczas premiery L-ki powinniśmy zobaczyć debiut nowego Nexusa 9, pozostaje czekać nam do jesieni na prezentację nowinek ze stajni Google.

nexus9ben

Co myślicie na temat nowego tabletu? Czy HTC się postarał? Zapraszam do komentowania! ☺

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments